ДНІПРОПЕТРОВСЬК - Робота місцевих рад: підсумки першого року


Минув майже рік роботи місцевих рад, обраних за партійними списками. Чи стали після цього ради працювати ефективно? Чи дає це можливість виборцям спілкуватися з депутатським корпусом? Чому масово по Україні зникли депутатські прийоми та зустрічі обранців з виборцями? Яка ситуація у спілкуванні місцевої влади та громади?
16 березня 2007 року, об 11.00 в прес-клубі редакції газети „Наше місто” (м.Дніпропетровськ, вул.Леніна, 14) відбудеться прес-конференція Інституту Політичної Освіти на тему аналізу роботи місцевих рад, що вперше були сформовані на партійній основі у березні 2006-го року, в рамках проекту „Місцеве самоврядування. Крок до ефективності”. Цей проект реалізується в усіх областях України спільно з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні, Фондом Едуардо Фрея (Нідерланди), Фондом Роберта Шумана (Франція) та Центром парламентського навчання та тренінгів (фракція EPP-ED Європейського парламенту).
У прес-конференції візьмуть участь:
- Ніко Ланге, Керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні;
- Любомир Грицак, керівник проекту Інституту Політичної Освіти „Місцеве самоврядування. Крок до ефективності”, Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Молодий Рух”;
- Костянтин Пузирь, депутат Новомосковської міської ради Дніпропетровської області;
- Олександр Солонтай, експерт Інституту, Голова Всеукраїнської організації «Фундація Регіональних Ініціатив», депутат Закарпатської обласної ради.
Учасники прес-конференції нададуть докладну інформацію про програму навчання депутатів місцевих рад, порушать проблеми, які є найбільш характерними для діяльності новобраного депутатського корпусу, дадуть власну характеристику якісному складу і оцінку першим крокам роботи депутатів місцевих рад в Україні. Також учасники оприлюднять найбільші очікування депутатів щодо змін у процес формування реального місцевого самоврядування та дадуть відповіді на актуальні питання, що стосуються регіону та України в цілому.

Контакти Інституту Політичної Освіти:
м. Київ, вул. Хрещатик, 44А
тел. (044) 278-55-16, 278-55-43
E-mail: t_valkova@yahoo.com
Оксана Однорал, тел.: +38-097-284-61-83Учасники прес-конференції
Ефективна робота місцевих рад: підсумки першого року
м. Дніпропетровськ
16 березня 2007р.

Н і к о Л А Н ГЕ
31 рік, керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.
З 1993 по 2000 р.р. працював у різних штабах НАТО в Німеччині, Данії і Польщі; брав участь у операціях в Боснії та Герцоговіні і в Косово. Працював радником з політичних питань і референтом у Німецькому Бундестазі. Викладав міжнародну політику в університетах Грейфсвальд (Німеччина) і Державному університеті Санкт-Петербургу.
З 2004 по 2006 р.р. представляв Фонд Роберта Боша у Санкт-Петербурзі і північно-західному регіоні Росії.

Контакти: Тел. 044 4927443, 2537504, konrad@adenauer.kiev.ua


Л ю б о м и р Г Р И Ц А К
29 років, Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «МОЛОДИЙ РУХ», депутат Коломийської міської ради 4-го скликання, «Програма навчання депутатів місцевих рад» (Інститут Політичної Освіти (м. Київ),
Працював в Асоціації Економічного Розвитку Коломийщини (АЕРК), викладачем, помічником-консультантом народного депутата України Володимира Мойсика. Є упорядником посібника з досвіду місцевого самоврядування у країнах Європи.
Одружений, виховує сина. Проживає в м. Києві.

Контакти: +38-066-737-32-23, gritsak@online.com.ua


К о с т я н т и н ПУЗИРЬ
34 роки, депутат міської ради 5-го скликання м.Новомосковськ Дніпропетровської області.


Контакти: +38-068-409-09-45, konstantin@puzir.dp.ua


О л е к с а н д р С О Л О Н Т А Й

26 років, депутат Закарпатської обласної ради 5-го скликання, депутат Ужгородської міської ради 4-го скликання, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» (ресурсні центри підтримки молодіжного руху в Україні), тренер «Інституту Політичної Освіти» (м. Київ).
Працював в Асоціації Міст України, менеджером виборчих проектів МБФ «Відродження», в проектах міжнародних організацій.

Контакти:
+38044 278-55-16, +38-050-372-51-00, fri@pohsta.org.ua


Bookmark and Share