ДНІПРОПЕТРОВСЬК - Робота місцевих рад: підсумки першого року


Минув майже рік роботи місцевих рад, обраних за партійними списками. Чи стали після цього ради працювати ефективно? Чи дає це можливість виборцям спілкуватися з депутатським корпусом? Чому масово по Україні зникли депутатські прийоми та зустрічі обранців з виборцями? Яка ситуація у спілкуванні місцевої влади та громади?
16 березня 2007 року, об 11.00 в прес-клубі редакції газети „Наше місто” (м.Дніпропетровськ, вул.Леніна, 14) відбудеться прес-конференція Інституту Політичної Освіти на тему аналізу роботи місцевих рад, що вперше були сформовані на партійній основі у березні 2006-го року, в рамках проекту „Місцеве самоврядування. Крок до ефективності”. Цей проект реалізується в усіх областях України спільно з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні, Фондом Едуардо Фрея (Нідерланди), Фондом Роберта Шумана (Франція) та Центром парламентського навчання та тренінгів (фракція EPP-ED Європейського парламенту).
У прес-конференції візьмуть участь:
- Ніко Ланге, Керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні;
- Любомир Грицак, керівник проекту Інституту Політичної Освіти „Місцеве самоврядування. Крок до ефективності”, Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Молодий Рух”;
- Костянтин Пузирь, депутат Новомосковської міської ради Дніпропетровської області;
- Олександр Солонтай, експерт Інституту, Голова Всеукраїнської організації «Фундація Регіональних Ініціатив», депутат Закарпатської обласної ради.
Учасники прес-конференції нададуть докладну інформацію про програму навчання депутатів місцевих рад, порушать проблеми, які є найбільш характерними для діяльності новобраного депутатського корпусу, дадуть власну характеристику якісному складу і оцінку першим крокам роботи депутатів місцевих рад в Україні. Також учасники оприлюднять найбільші очікування депутатів щодо змін у процес формування реального місцевого самоврядування та дадуть відповіді на актуальні питання, що стосуються регіону та України в цілому.
Контакти Інституту Політичної Освіти:
м. Київ, вул. Хрещатик, 44А
тел. (044) 278-55-16, 278-55-43
E-mail: t_valkova@yahoo.com
Оксана Однорал, тел.: +38-097-284-61-83Bookmark and Share