Українсько-Польсько-Німецький Форум 2007 у Варшаві.


Тренінги для неурядових організацій з Польщі, України та Германії, 10-12.05.2007
Проект програми ХІV Польських Європейських Зустрічей
Українсько-Польсько-Німецький Форум 2007 в Варшаві  - ці зустріч неурядових організацій, які відіграють важливу роль у формуванні громадського суспільства на Україні, в Польщі та Германії. Ця зустріч надасть їм можливість краще пізнати один одного, обговорити можливості та цілі трьобічної співпраці, а також перспективи розвитку Європейського Союзу. Певна увага буде приділена обміну досвідом та обговоренню планів, що стосуються спільних проектів. Це буде досягнуто завдяки груповим дебатам та дискусіям в тематичних  робочих групах.
В групових дебатах прийматимуть участь експерти та спеціалісти з вищезазначених питань з трьох країн, що дозволить обмінятися ідеями та ініціювати обговорення питання бачення громадського суспільства та європейської політики.
Тренінги дозволять учасникам обмінятися досвідом в сфері реалізації проектів, взаємного використання знань в усвідомленні та визначенні мети співробітництва цих трьох країн у конкретно визначеній сфері. Це допоможе визначити очікування трьох сторін, що стосуються проблем в партнерських країнах, а також попрацювати над ідеями для спільного втілення. Курси буде організовано професійними тренерами.
Теми дослідницьких груп:
Соціо-політична освіта;
Екологія;
Співробітництво з місцевим урядом;
Права людини та соціальна робота.
Українсько-Польсько-Німецький Форум проходитиме протягом ХVІ Польських Європейських Зустрічей (ПЄЗ), котрі щорічно привертають увагу декількох тисяч учасників з усієї Європи (у тому  числі представників уряду та Європейського Союзу). Спільні дати двох подій дають учасникам можливість прийняти участь в Параді Шумана і в заходах в рамках Європейських Зустрічей.
Додаткова важливість полягає ще й в тому, що це проходитиме протягом президентства Німеччини в Євросоюзі, що мобілізує енергію для обговорення шляхів, обраних Німеччиною, та її партнерами, до яких входить Польща, для Європейського Союзу, а в даному випадку – східної політики.
Українсько-Польсько-Німецький Форум 2007 в Варшаві є також продовженням діяльності в рамках Українсько-Польсько-Німецьких відносин, які було розпочато завдяки Українсько-Польсько-Німецьким Європейським Зустрічам 2006 в Бохумі, які було організовано Польською Фундацією Роберта Шумана та Фундацією Польсько-Українського Співробітництва PAUCI. Це є частина Українсько-Польсько-Німецького Інтернет – Форуму (www.tri.net.pl). Tri.net було засновано з метою сприяння контактам та спілкуванню між організаціями, які втілюють або планують проекти між трьома країнами.  Наявність організації у Списку організацій Tri.net є бажаною, але не  є обов’язковою умовою для участі в тренінгах у Варшаві. Мовою зустрічей буде англійська.
Організатори:
Польська Фундація Роберта Шумана,  Варшава
Фундація PAUCI, Варшава
Europäischer Austausch Berlin
На сайті знайдете анкету та більше інформації про проект.
www.tri.net.pl

Bookmark and Share