Зустріч з Лілією Пустовіт


22 березня ц.р. у рамках проекту "Історії успіху" Клубу молодих підприємців ФМЛУ відбудеться зустріч з відомою українською дизайнеркою, президентом Синдикату Моди України Лілією Пустовіт.

Час проведення зустрічі: 15.50 - 18.00. Місце проведення: вул. Хрещатик, 16, 2-ий поверх, Велика зала (Будинок Київської міської ради профспілок).

На участь у зустрічі Ви можете зареєструватись по тел.: (044) 2309760 (61) або e-mail: alla.pilipchuk@fmlu.org Реєстрація закінчується 22 березня о 10.00.

З повагою,
Алла Пилипчук,
менеджер зі зв'язків з громадськістю
Форум молодих лідерів України
Київ 0407, вул. Межигірська, 3/7Б, офіс 2
тел./факс: (044) 230 9760 (61)
alla.pilipchuk@fmlu.org


Лілія Пустовіт
Лілія Пустовіт – видатний український дизайнер, з 2004 року - президент Синдикату Моди України, з 1998 року – дизайнер торгівельної марки “NB Poustovit”, яка була створена в результаті співпраці з крупною українською компанією - імпортером тканин «Nota Bene».

Українські та російські ЗМІ називають її «хедлайнером вищої ліги української моди», «майстром, який якісно змінив уявлення про етніку», «концептуалістом - космополітом» та «кумиром продвинутої молоді».

В 2006 році було створено лінію POUSTOVIT WEEKEND. В колекціях Лілії Пустовіт відчувається гордість за все українське. Лілія вміло поєднує західні мотиви і українські традіції. Дизайнерка приділяє велику увагу стилю. За її словами "Стиль - це гармонія між власним "Я" та його зовнішньою демонстрацією".

Лілія однаково легко почувається на вулицях Парижа, Москви і Києва. Вона однією з перших привнесла в українську моду індійські і американські мотиви. Одночасно в її колекціях присутній український етнос, який вона пропагує на показах, що проходять за як в Україні, так і за її межами України.

В 1996 – 1997 роках Лілія Пустовіт працювала над жіночою колекцієї прет-а-порте для Daniel Hechter, Париж. В 1996 приймала участь у «Salon du prêt-a-porter feminine», Париж. Одночасно отримала Гран-прі «Золотий гудзик» міжнародного фестивалю «In Vogue», Вільнус, Литва. В 1994 перша авторська колекція дизайнера представлена на виставці «Easter Wind», яка відбулася в м.Тулуза, Франція.

Коли випадає вільний час, Лілія любить у затишній атмосфері послухати блюз.

Bookmark and Share