ЧЕРНІВЦІ: резентація підсумків акції „Український буквар – кожній український дитині Південної Буковини!”


22 січня Громадська Рада Українського Народного Дому оголосила про початок акції „Український буквар – кожній український дитині Південної Буковини!”. Акція отримала широку підтримку громадськості краю, тож всього за 2 місяці було зібрано кошти для друку 300 українських букварів та придбання 240 примірників іншої художньої літератури для дітей українською мовою для дітей з Сучавського та Ботошанського повітів Румунії. До акції долучилися меценати з політичних партій, громадських та релігійних організацій, студенти та науковці, просто небайдужі люди.
22 березня делегація громадськості Чернівецької області передасть надруковані та придбані в ході акції книги школярам та представникам українських громад міста Серет, сіл Вашківці, Негостина, Балківці, Рогожешти в Румунії.

Запрошуємо представників ЗМІ на прес-конференцію організаторів та меценатів акції „Український буквар – кожній український дитині Південної Буковини!”, яка відбудеться - 21 березня о 15.00 в конференц-залі Українського Народного Дому (вул. Ломоносова, 2).


Bookmark and Share