Студентська конференція-дебати


25 березня у Львові відбудеться студентська конференція на тему “Можливості координації органів студентського самоврядування у ВНЗ м. Львова ”.

Конференція буде проходити у формі дебатів, у яких візьмуть участь представники студентського самоврядування та профкомів найбільших ВНЗ м. Львова, лідери молодіжних незалежних громадських організацій м. Львова, та представники молодіжного руху з інших міст України. Основне питання, що буде поставлене учасникам – хто на вашу думку повинен відстоювати інтереси студентства та молоді?

Після цього буде поставлене завдання створення моделі координуючого механізму, а також вирішення питань щодо можливості співпраці та спільної діяльності профкомів, студентського самоврядування та незалежних громадських організацій. Також будуть розглядатись ряд питань по діяльності профкомів та самоврядування при переході ВНЗ до Болонської системи освіти. Учасники спробують знайти найоптимальніше вирішення проблеми, яка постала на даному етапі розвитку громадської діяльності.

Організатори:
- Студентське Братство Львівщини
- Управління молоді, сім`ї та спорту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

25 березня з 11.00 до 16.00, в приміщенні Львівського Палацу Мистецтв (прес-зала)

Реєстрація з 10.00

Автор: Прес-служба Студентського Братства Львівщини

http://www.civicua.org/news/view.html?q=923508Bookmark and Share