У ВІННИЦІ ВІДБУДУТЬСЯ ЗАХОДИ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ "ЧЛЕНСТВО В НАТО І ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ: ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ УКРАЇНИ З ОГЛЯДУ НА ДОСВІД ЧЛЕНІВ АЛЬЯНСУ"


19-20 квітня 2007 р., м. Вінниця. Відбудуться заходи в рамках реалізації проекту "Членство в НАТО і економічна безпека держави: перспективи для України з огляду на досвід членів Альянсу".
Організатор: ВОГО "Центр розвитку молодіжного підприємництва". Співорганізатори: Інститут трансформації суспільства (м. Київ) і Вінницький торговельно-економічний інститут КНЕУ за фінансової підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, а також за сприяння Вінницької міської і обласної рад та облдержадміністрації.
Цілі проекту:
- проаналізувати досвід та досягнення пострадянських та постсоціалістичних країн, членів НАТО, в сфері економічної безпеки;
- запросити представників місцевої влади, громади, експертів, науковців, молодь і мас-медіа до обговорення майбутньої стратегії відносин України і НАТО.
Заходи в рамках проекту:
- проведення 19 квітня інтерактивного семінару;
- зустрічі 20 квітня зі студентами Вінницьких ВУЗів;
- прес-конференція по результатам семінару;
- підготовка та розповсюдження матеріалів по завершенню проекту.
Запрошені: Надзвичайні і Повноважні Посли Грузії, Польщі та Литви, народні депутати України, представники Адміністрації Президента, Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони, Генштабу Військово-повітряних сил України, а також представники громадських організацій, вищих навчальних закладів, ЗМІ, науковці.
Контакти:
Ігор Шевченко
Центр розвитку молодіжного підприємництва
(0432) 52-46-38, (050) 519 08 70
E-mail: shevchenko@tviybiznes.com
www.tviybiznes.comBookmark and Share