AIESEC проведе Саміт з Соціальної Відповідальності Бізнесу


29 березня у приміщенні Будинку Вчених міжнародна молодіжна неприбуткова Організація AIESEC проведе Саміт з Соціальної Відповідальності Бізнесу(СВБ).

Захід пройде у форматі бізнес-конференції, під час якої представники київських компаній-лідерів із впровадження СВБ в Україні поділяться досвідом з учасниками Саміту.

Спікерами будуть: Михайло Шуранов – керівник департаменту державних та громадських зв’язків компанії McDonalds, Олена Маркова – PR-менеджер компанії Baltic Beverage Holding, Гарі Роше – представник Європейського бізнес форуму (EBBF), Собіна Світлана – менеджер з екологічної безпеки Tetra Pak, Віктор Гальчинський – Київстар.

На Саміті можна буде детальніше дізнатись про СВБ по відношенню до навколишнього середовища, до споживачів та клієнтів, співробітників , суспільства, до постачальників та партнерів. Після сесій пройде обговорення у робочих групах.

За мету проведення Саміту організація AIESEC ставить сталий розвиток нашого суспільства, в якому ефективно співпрацюватиме бізнес та громадськість. На Заході представників львівських компаній на реальних прикладах ознайомлять із веденням соціально відповідального бізнесу, для використання здобутої інформації на практиці. Партнером Саміту виступає Львівська пивоварня.

Джерело : AIESEC у Львові
http://www.civicua.org/news/view.html?q=924329


Bookmark and Share