Тренінговий курс з мультисекторного управління та співпраці


Навчання за вказаною тематикою буде відбуватися у м. Донецьк для менеджерів середньої ланки (Донецька, Луганська, Харківська області) від державних обласних управлінь освіти, культури та туризму, охорони здоров`я, соціальних служб та служб у справах неповнолітніх. Також для участі у тренінгу запрошені працівники молодіжних організацій та служб ВІЛ/СНІДу, а також менеджери НДО.

Дата: 5-6 квітня, Донецьк

Час: 10:00

Основна мета тренінгу – надати учасникам краще розуміння шляхів здійснення підтримки міжсекторальних підходів до боротьби з ВІЛ/СНІДом та профілактики здорового способу життя серед молоді.

Увага учасників буде направлена на: політичні процеси (більш детальний розгляд процесів прийняття рішень державними структурами); теорії лобіювання; взаємодію громадської думки та поглядів ЗМІ у виборі порядку денного щодо подальшої стратегії; розробку та впровадження стратегічних планів адвокації.

Внаслідок навчання учасники зможуть:

1. визначати ефективні та неефективні підходи до формування політичних рішень;

2. оцінити концепції “життєвого циклу питання” та “матриці групових інтересів”, а також їх практичне значення;

3. зрозуміти взаємозв`язок ЗМІ, громадської думки та формування стратегії;

4. представити вищезазначені елементи в рамках моніторингу стратегічних планів щодо адвокації.

Тренінг буде проводити міжнародний експерт проекту з міжсекторальної співпраці та міжорганізаційних зв`язків Лука Брусаті та національний експерт Ірина Курінна. Лука Брусаті є доцентом з менеджменту в державному університеті Удіне, Італія. Він також викладає на кафедрі громадського, благодійного та медичного управління університету Бокконі.

Навчальна програма проводиться в рамках проекту «Вдосконалення багатогалузевих підходів до профілактики ВІЛ/СНІДу серед молоді України» за підтримки Донецької облдержадміністрації та Міністерства освіти і науки України.

Проект розраховано на молодих людей та впровадження сучасних освітніх програм на національному, обласному та місцевому рівнях з метою зменшення розповсюдження ВІЛ на Україні.

За додатковою інформацію просимо звертатися до координатора проекту «Вдосконалення багатогалузевих підходів до профілактики ВІЛ/СНІДу серед молоді на Україні» за тел. 8 044 537 70 92/3 або ayprev@kiev.farlep.net

Bookmark and Share