КИЇВ: ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України


В Україні склалася критична ситуація з поповненням національної науки молодими кадрами. "Старіння" української науки уже сьогодні негативно позначається на інноваційно-технологічному розвитку держави. Мала академія наук України — це та молода наукова сила держави, вихованці якої зможуть достойно замінити корифеїв української науки, будуть створювати нові українські технології, забезпечать інтелектуальну конкурентоспроможність нашої країни завтра.
Діюча система закладів та територіальних відділень Малої академії наук України щорічно залучає до наукових досліджень з різних наукових напрямків десятки тисяч талановитих дітей, формує їх світогляд, навчає ставити перед собою мету і досягати її.
З метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни Міністерство освіти і науки України щорічно проводить ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Починаючи з 2 квітня 2007 року протягом квітня-травня до столиці приїдуть близько 900 юних дослідників з фізики, астрономії, математики, біології, хімії, медицини, економіки, техніки, історії, геології, географії, краєзнавства, права, філології, інформатики, програмування, мистецтвознавства тощо, щоб захистити свої наукові проекти, поспілкуватися з досвідченими науковцями, позмагатися з суперниками, довести, що вони найкращі не тільки в області, а й в Україні.
У журі конкурсу запрошені науковці Національної академії наук України, Академії педагогічних наук України та науково-педагогічні працівники провідних вищих навчальних закладів Києва.
Програмою конкурсу-захисту плануються зустрічі учасників з відомими політичними діячами, представниками міністерств та відомств України, народними депутатами, академіками Національної академії наук України, народними артистами, композиторами, поетами, спортсменами та іншими світочами української науки, культури, спорту, мистецтва.
Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт відбудеться у шести наукових відділеннях (історико-географічному, фізико-математичному та економічному, науково-технічному, хіміко-біологічному, обчислювальної техніки та програмування, філології та мистецтвознавства), які охоплюють 40 наукових секцій.
У 2006 році Указом Президента України започатковано щорічне відзначення 120 переможців конкурсу-захисту стипендіями Президента.

Місце проведення – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19
Bookmark and Share