КИЇВ: зустріч з Павлом Шеремета, деканом Києво-Могилянської Бізнес-Школи


Нагадуємо Вам, що завтра, 3 квітня 2007 року відбудеться зустріч з Павлом Шеремета, деканом Києво-Могилянської Бізнес-Школи. Початок зустрічі о 18.30.

Місце проведення: вул. Волоська, 8/5, 4 корпус НаУКМА, 4 поверх.

На участь у ній Ви можете зареєструватись по тел. (044) 2309760 або e-mail: alla.pilipchuk@fmlu.org Реєстрація закінчується 3 квітня ц.р. о 13.00.

З повагою,
Секретаріат ФМЛУ

Павло Шеремета – декан Києво-Могилянської Бізнес-Школи (kmbs), викладає курси «Лідерство», «Стратегія» та «Міжнародний бізнес».

Павло був у витоків команди, яка вимріяла, розробила і впровадила концепцію kmbs. KMBS – одна з наймолодших бізнес-шкіл в одному з найстарших університетів східної Європи. Разом з іншими факультетами НаУКМА, kmbs продовжує великі традиції вільного творчого навчання високоосвічених, індивідуально неповторних особистостей, здатних генерувати і впроваджувати оригінальні та плідні для суспільства ідеї, незалежно мислити та діяти згідно з принципами добра і справедливості.

З кінця 2004 Павло Шеремета є членом Ради Директорів Центрально- і Східноєвропейської Асоціації Розвитку Менеджменту (CEEMAN).

У минулому Павло працював директором програми МВА МІМ-Київ, керівником проектів Інституту відкритого суспільства Джорджа Сороса (Будапешт, Угорщина) та консультантом Віктора Пинзеника.

Павло Шеремета отримав диплом з економічної теорії Львівського національного університету ім. І. Франка. За п’ять років йому довелося шість разів перескладати іспит з педагогіки. На сьомий раз професор сказав: “Хлопче, не дай тобі Боже працювати у школі!” Павло вирішив поставити цю гіпотезу під сумнів – і далі справи пішли значно краще. У 1995 Павло отримав диплом МВА у бізнес-школі Університету Еморі (Атланта, США), яка була визнана журналом Business Week кращою у сфері лідерства, закінчив програму з менеджменту у Міжнародному Центрі Менеджменту (1994, Будапешт, Угорщина).

За його висловом, гарний керівник схожий на зразкову домогосподарку, яка має вести господарство, виховувати дітей, доглядати за чоловіком і, одночасно, бути його музою. Так і керівник повинен балансувати між формуванням бачення і стратегії організації і гасінням пожеж.


Bookmark and Share