“Іудаїзм: сутність, історія та сучасні виміри”


Молодіжна асоціація релігієзнавців за сприяння Центру релігійної інформації та свободи Української асоціації релігієзнавців оголошує конкурс наукових робіт серед студентів, аспірантів та молодих науковців для участі у
VI Міжнародній молодіжній релігієзнавчій літній школі: “Іудаїзм: сутність, історія та сучасні виміри”

Для участі у конкурсі Вам необхідно подати письмову роботу з будь-якого запропонованого нижче напрямку. Якщо Ваша робота матиме належний науковий рівень, Ви будете запрошені взяти участь у VI Міжнародній молодіжній релігієзнавчій літній школі, яка проходитиме у середині липня на базі відпочинку поблизу Києва.
Метою літньої школи є надання молоді поглиблених знань про історію та культуру єврейського народу, свята, обряди, віровчення та культову практику іудаїзму, проблем міжетнічного і міжрелігійного спілкування, зокрема антисемітизму та його найтрагічнішого прояву – голокосту, сучасного стану іудаїзму в світі та Україні, його взаємовідносин з іншими релігіями. Плануються зустрічі з керівниками релігійних та громадських єврейських організацій.
У результаті конкурсу буде відібрано 20 конкурсантів, які матимуть можливість представити свої наукові праці на обговорення під час роботи школи. Статті будуть опубліковані у матеріалах школи.

Орієнтовний напрямок тем конкурсних робіт:
 Історія розвитку іудаїзму.
 Віровчення, обряди та ритуали іудаїзму.
 Соціальна доктрина іудаїзму.
 Етнорелігійні проблеми в контексті єврейсько-українських відносин.
 Іудаїзм у контексті процесів секуляризації та глобалізації.
 Іудаїзм у сучасному Ізраїлі.
 Іудеї в українському суспільстві.

Умови до оформлення статей:
Не більше 10 000 – 15 000 друкованих знаків з проміжками, шрифт Times New Roman, 14 кегль, 1,5 інтервали. Посилання на літературу наводяться у квадратних дужках із вказівкою сторінки після коми (напр. [15, 3]). У кінці подається список літератури.
У правому верхньому куті вказується прізвище та ім'я автора, навчальний заклад, контактний e-mail та телефон.

Статті надсилайте до 15 травня на електронну скриньку: m_a_r@ukr.net
Свої питання щодо школи або умов конкурсу Ви можете задати зателефонувавши: 8-097-947-12-33 Олег Кисельов.

Успіхів!!!


До уваги спонсорів та меценатів!
Організатори літньої школи все ще шукають ресурси для проведення школи. Якщо у Вас є можливість та бажання матеріально підтримати наш проект, зв’яжіться із нами за зазначеною вище електронною скринькою або телефоном. Щиро сподіваємося на Вашу допомогу! Будемо раді будь-яким пропозиціям.


Bookmark and Share