УКРАЇНА: конкурс серед держслужбовців на стажування та навчання


МІЖНАРОДНА СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ТА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ НА ШЛЯХУ ДО ЄВРОПИ. ПЕРЕДАЧА ДОСВІДУ ЦЕНТРАЛЬНА ЄВРОПА – УКРАЇНА

Оголошується конкурс серед держслужбовців на стажування та навчання в організаціях державного управління та місцевого самоврядування Центральної Європи.

Програма «Державне управління та місцеве самоврядування на шляху до Європи. Передача досвіду Центральна Європа - Україна» була розроблена Національною Академією державного управління при Президентові України спільно з німецьким фондом ім. Роберта Боша та інститутом управління суспільними змінами (ISTC). Метою програми є навчання молодих та перспективних українських держслужбовців європейським принципам роботи державного управління, ознайомлення їх з прикладами реалізації реформ державного управління в країнах Центральної Європи.

Унікальність програми полягає в тому, що вона охоплює практичні навички, та їхнє подальше застосування. Програма націлена на регіональний рівень – працівників області, району, міста.

Основні етапи програми:

Квітень: Попередньо будуть відібрані 30 учасників чотирьохденного навчального семінару в Києві. Відбір базуватиметься на основі резюме та мотиваційного листа кандидата. Критерії відбору: мовні навички, академічний і професійний досвід кандидата та його мотивація сприяти покращенню структури державного управління в своїй установі.

26-29 квітня: Офіційне відкриття програми, навчальний семінар в Національній академії державного управління при Президентові України, м. Київ. На семінарі буде відібрано 12 учасників для отримання стипендії на стажування у відповідних установах Центральної Європи.

31 травня – 2 червня: Практичний семінар в Польщі, м. Краків.

4 червня – 6 липня: Проведення і супровід стажування.

20-22 липня: Оцінка проекту та завершальний семінар, Київська область.

Академія державного управління повідомить керівництво обраних кандидатів з метою забезпечення їм оплаченої відпустки на період участі в програмі.

Хто може подавати заявки
Для участі у програмі необхідно:
• Бути громадянином України;
• Бути державним службовцем або особою місцевого самоврядування;
• Бути не старшим 35 років;
• Добре володіти англійською чи німецькою мовою (вітається знання польської, угорської мов);
• Мати не менше 2 років досвіду роботи (не менше 1 року в органах державного управління або місцевого самоврядування);
• Мати високий ступінь мотивації, самостійність у прийнятті рішень, лідерські навички.

Як подати заявку
Зацікавлених осіб просимо подати заявку на участь не пізніше 13 квітня 2007 року. Заявки, у вигляді CV та короткого листа, який пояснює мотивацію кандидата щодо участі у програмі, повинні бути виконані тільки англійською чи німецькою мовою. Заявки слід надсилати на електронну адресу applications@i.ua

Всі витрати на участь у програмі покриваються за рахунок організаторів.

Контактна особа:
Олеся Ковальчук –
управління міжнародними проектами Національної академії державного управління при Президентові України
т.8 (044) 481 21 76; моб. 8 093 915 00 30

Детальнішу інформацію можна знайти на сайтах:
http://www.european-administration.org
http://www.academy.gov.ua

Проект реалізується за фінансової підтримки Фундації Роберта Боша; та Фонду Євразія за рахунок коштів, наданих Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID).
Bookmark and Share