КРЕМЕНЧУК: екологічна акція "Зелена толока"


«Зелена толока»(звернення до тебе)

Усі ми чогось боїмося, до чогось прагнемо, про щось мріємо. Усе це – наше, особисте, недоторкане й потаємне. Але в цих мріях є дещо схоже: більшість з нас бажає бачити своє місто прибраним, ми воліємо прогулюватися чистими алеями парку. Тож зробімо це разом!

Чисте повітря, купа друзів поруч, цікаві конкурси і... Аж ось воно – найцікавіше – у руці в тебе граблі, лопата або щось на зразок цього. Питаєш себе навіщо все це? Нічого дивного, просто ти прийшов на екологічну акцію „Зелена толока”.

А що ж взагалі таке – „Зелена толока”? Це один із найцікавіших міських заходів квітня місяця, який спрямований на прибирання парку „Міський Сад”.

Якщо ти вважаєш, що прибирання – нудна робота, ти рішуче помиляєшся. Деколи так воно і є, але точно не цього разу. Ти коли-небудь займався прибиранням з компанією друзів у перерві між конкурсами? Отож бо й воно.... Це не просто цікавий, веселий і прикольний спосіб провести суботу, це – твій шанс зробити щось корисне собі і своєму місту - такий собі оригінальний і неповторний подарунок.

Це потрібно місту, це потрібно людям, які оточують тебе – друзям, коханим, родині, але перш за все це потрібно тобі. Адже ти – свідомий і рішучий, надійний і розумний, ти – патріот. Саме тому ми чекаємо на тебе. Отже:

Що: екологічна акція „Зелена толока”.

Де: м.Кременчук, Полтавської обл., Кременчуцький Міський Сад

Коли: 21 квітня о 10 годині ранку.

Хто організовує: Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, відділ у справах сім`ї та молоді.

Навіщо: для Тебе коханого.

Bookmark and Share

Как проводится монтаж холодильного оборудования в москве и ввод в эксплуатацию