Всеукраїнський студентський форум «Розвиток студентського самоврядування – важливий чинник забезпечення якості вищої освіти»


Всеукраїнський студентський форум «Розвиток студентського самоврядування – важливий чинник забезпечення якості вищої освіти»

20 – 21 квітня 2007 року в м.Києві Міністерством освіти і науки України проводитиметься Всеукраїнський студентський форум «Розвиток студентського самоврядування – важливий чинник забезпечення якості вищої освіти».
До участі у форумі запрошуються студенти, які цікавляться зазначеною тематикою, лідери студентського самоврядування, студентських профспілок, студенти – члени молодіжних та громадських організацій, які займаються студентськими проблемами. Всього у заході візьме участь понад 500 учасників форуму з усіх регіонів України, а також іноземні студенти.
Форум передбачає обговорення актуальних проблем вищої освіти спільно з експертами Міністерства освіти і науки України, громадських організацій, тощо та напрацювання пропозицій від студентської громадськості щодо відповідних питань.
Другого дня роботи форуму передбачається зустріч студентів з Міністром освіти і науки України Станіславом Ніколаєнко, де студенти зможуть безпосередньо поспілкуватися з міністром у форматі «питань-відповідей».

Теми, що пропонуються для обговорення на форумі:
- Законодавче забезпечення реформи вищої освіти.
- Участь студентів в ліцензуванні та акредитації – як форма громадського контролю.
- Імплементація положень Болонського процесу: погляд студента.
- Соціально-побутові проблеми студента: шляхи їх розв’язання.
- Студентство як соціально активний та відповідальний чинник у формуванні громадянського суспільства.
- Формування здорового способу життя студентської молоді
- Роль донорських фондів в розвитку студентського самоврядування.

Форум буде супроводжуватись різноманітними культурними і спортивними заходами, зокрема планується традиційна товариська гра з міні-футболу між студентами та представниками міністерства на чолі з міністром.

Кандидати на участь мають надіслати аплікаційну форму встановленого зразка (в додатку) не пізніше 13 квітня 2007р на електронну пошту ukr_osvita@ukr.net.
Оргкомітет залишає за собою право відбору учасників.

Інформація про рішення організаційного комітету, щодо участі у форумі буде надіслано на електронну адресу 16,17 квітня.
Після надісланої заявки та відбору учасників, до навчального закладу буде надіслано запрошення від Міністра освіти і науки України на ім’я керівника навчального закладу, а також докладну інформацію про форум (програма, місце проведення, тощо).
Витрати на відрядження, в т.ч. проїзд будуть покладені на ВНЗ. Вартість проживання не перевищуватиме 70 грн. на добу, харчування – 40 грн. на добу.
Організатори забезпечують учасників необхідними роздатковими матеріалами.
Оргкомітет запрошує до співпраці організації третього сектору, яких цікавить вищезазначена тематика.

Контактна інформація: Іван Слободяник – секретар оргкомітету, радник Міністра освіти і науки України - (044) 240-21-51, min_osvity@ukr.net

Організатори вважають за доцільне зробити наголос на тому, що проведення форуму було заплановано до відомих політичних подій і тому жодним чином з ними не пов’язано, а зорієнтовано виключно на вирішення проблем студентів.
Bookmark and Share