Тільки для студентів: Public Lecture by Dr. Robert Pindyck


Шановні друзі, Від імені Київської школи економіки (KSE) та Фонду Віктора Пінчука, радо запрошуємо Вас відвідати KSE Public Lecture – публічну лекцію Київської школи економіки для студентів за участі всесвітньовідомого економіста Роберта Піндайка (Dr. Robert Pindyck, Bank of Tokyo-Mitsubishi Professor of Economics and Finance in the Sloan School of Management at Massachusetts Institute of Technology (MIT, U.S.A.)).

Доктор Роберт Піндайк опублікував велику кількість статей у міжнародних економічних виданнях, та є співавтором багатьох книг, серед яких є три книги, які отримали міжнародне визнання: «Мікроекономіка», «Економетричні моделі та економічні прогнози» , та «Інвестиції в умовах невизначеності» ("Microeconomics", “Econometric Models and Economic Forecasts”, and “Investment Under Uncertainty”). Він також обіймає посаду дослідника у Національному бюро економічних досліджень (NBER, U.S.A), є членом Економетричного товариства, та викладав в університеті Тель-Авіву та Гарвардському університеті як запрошений професор. Також, Доктор Піндайк працював співредактором міжнародного видання «Огляд Економіки та Статистики» (“The Review of Economics and Statistics”), і працював консультантом у значній кількості державних та приватних установ.

Підчас публічної лекції, доктор Піндайк буде говорити про практичне використання мікроекономіки у реальному житті, наприклад, пояснить як проводити аналіз структури ринку, розповість про стратегії ціноутворення, бандлінг, просування бренду, та інші стратегії для отримання та утримання влади на ринку.

Ведучим події виступить доктор Том Купe, Директор Київської школи економіки.

До участі запрошуються студенти з України, Білорусі та Молдови*.

Публічна лекція відбудеться у п’ятницю, 25 травня 2007 року о 17.30 у конференц-залі бізнес-центру «Леонардо» (“Leonardo Business Center” Conference Hall) за адресою: вул. Богдана Хмельницького 17/52-A, м. Київ, Україна.

Для участі, обов’язково зареєструйтеся онлайн не пізніше 15 травня 2007 року. З додатковими питаннями будь-ласка звертайтеся до Юлії Собко за тел. (044) 492 8012.

Участь у події є безкоштовною для всіх зареєстрованих учасників. Вхід тільки за запрошеннями.

Ми будемо раді бачити Вас!

Якщо Ви бажаєте дізнатися більше про Київську школу економіки – завітайте на День відкритих дверей (KSE Open House) який відбудеться 17 квітня 2007 року.

Дізнайтеся більше про Публічні лекції Київської школи економіки (KSE Public Lecture Series).

* Витрати за проїзд на публічну лекцію для зареєстрованих студентів із Білорусі будуть відшкодовані Київською школою економіки (KSE).

http://www.kse.org.ua/events/pindyck_ukr.shtmlBookmark and Share