«Форум молодіжного громадського порозуміння»


Форум молодіжного громадського порозуміння буде проходити о 11:30 в суботу, 14 квітня 2007 р. за адресою вул. Університетська 1 на площі перед університетом імені Івана Франка.
Акція організована за ініціативою ХДМУ(Християнсько-Демократична Молодь України) , а також запрошуємо представників інших молодіжних організацій для яких важлива політична стабільність та добробут нашої держави.
Головна мета акції це розгляд відкритого звернення до суспільства та політичних партій(ПП). Основними пунктами звернення буде вимога до ПП не використовувати під час передвиборчої агітації питань які розколюють Український народ. Це питання мови, різниці між східними та західними областями України. Не використовувати для агітації церкви. Прохання до різних ПП визнати свої помилки, не зациклюватись на минулому і запропонувати суспільству своє бачення механізму розвитку країни. Вимога закінчіть дике та неконтрольоване протистояння оскільки воно розколює Україну та вести політичну боротьбу цивілізованими шляхами на основі конкуренції. Прохання до суспільства об’еднатися заради майбутнього України та не підтримувати ПП які роздмухують протистояння.
Під час акції буде запропоновано проект звернення до Українського суспільства та представників політичних партій. Під час форуму різні молодіжні організації зможуть висловити свою точку зору не тільки словами а й у театралізованій формі. Представлення звернення буде доповнене театралізованими мініатюрами. Потім звернення буде передано представникам всіх політичних партій України.
Подробиці можна дізнатися за телефонами, (8097)950-12-01, (8063)425-22-90.

Чорний Олексій (8097)950-12-01,
Павлов Віктор (8063)425-22-90.

Християнсько-Демократична Молодь України
03150 Україна, Київ, вул. Горького, 95
тел/факс + 38 044 525 3511
www.cdyu.org
E-mail: mailto:cdyu@ukr.net
Bookmark and Share