Черговий етап навчання молодих депутатів


Сьогодні, 13 квітня в приміщенні комплексу «Пролісок» (просп. Перемоги, 139) у м. Києві розпочинається черговий етап навчання депутатів місцевих рад. Зокрема, до навчання приступлять 70 депутатів Черкаської, Кіровоградської, Вінницької, Полтавської, Сумської, Житомирської, Чернігівської, Київської областей та м. Києва, що були відібрані в рамках конкурсу проведеного Інститутом Політичної Освіти на початку цього року. Такий конкурс і навчання відбуваються в Україні вже другий рік поспіль в рамках національного проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності». Участь у навчаннях приймають сотні депутатів міських та районних рад, що як відомо були вперше обрані минулого року на пропорційній основі.
Відкриє навчання народний депутат України, Перший заступник Голови державного комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Анатолій Матвієнко з виступом на тему «Актуальні проблеми місцевого самоврядування».
Протягом 3-х днів інтенсивних занять з учасниками навчання працюватимуть одні з найкращих спеціалістів в Україні та ЄС, це – Андрій Странніков, Олександр Петік, Вадим Прошко, Ігор Сущенко, Любомир Грицак, Герда Кемпен, Едуард Ільїн, Олександр Солонтай, Кінга Сабо та інші.
Традиційно участь у навчанні беруть європейські політики, які діляться власним досвідом та баченням країн ЄС, щодо розвитку місцевого самоврядування. Цього разу участь у навчанні візьме депутат Європейського парламенту Тадеуш ЗВІЄВКА.
Фінансування навчань здійснюється спільно з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні, Фондом Едуардо Фрея (Нідерланди), Фондом Роберта Шумана (Франція) та Центром парламентського навчання та тренінгів (фракція EPP-ED Європейського парламенту).

Будемо раді бачити на навчання представників ЗМІ. З питань отримання роз’яснень та додаткової інформації звертайтеся до представників Інституту Політичної Освіти.


Контакти Інституту Політичної Освіти:
м. Київ, вул. Хрещатик, 44А
тел. (044) 278-55-16, 278-55-43
Любомир Грицак, тел. +38-066-737-32-23
Оксана Однорал, тел.: +38-097-284-61-83
Bookmark and Share