ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР „ЯКІСТЬ ОСВІТИ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОЛОДІ: УКРАЇНА”


Інститут демократичного суспільства за фінансової підтримки Світового банку оголошують конкурс на участь у Всеукраїнських семінарах „Якість освіти та працевлаштування молоді: Україна”, які відбуватимуться в період з 22 квітня по 28 квітня 2007 року в м. Бахчисарай (АР Крим) – у Міжнародному Молодіжному Центрі.

Мета семінару: надати механізми та засоби підвищення якості освіти, та створення системи працевлаштування молоді у вищих навчальних закладах України ІІІ-ІV рівня акредитації (ВНЗ). Сформувати українську делегацію, з найактивніших учасників семінару, для участі у Міжнародному форумі „Якість освіти та працевлаштування молоді".

Після завершення семінару учасники:
* дізнаються про крітерії якісної освіти;
* дізнаються, як студенти можуть впливати на якість освіти у ВНЗ;
* будуть ознайомлені зі шляхами впливу різних категорій осіб, що навчаються на якість освіти;
* будуть ознайомлені з успішними моделями сучасної формальної та неформальної освіти;
* будуть ознайомлені зі станом ринку праці в Україні;
* будуть ознайомлені зі шляхами пошуку роботи;
* будуть навчені основним етапам пошуку роботи;
* будуть ознайомлені з причинами відмови у працевлаштуванні;
* будуть навчені правилам складання резюме;
* будуть ознайомлені з помилками при пошуці роботи;
* будуть навчені формуванню першого враження при зустрічі;
* дізнаються, як організувати систему допомоги студентам та випускникам ВНЗ при працевлаштуванні.

Дати проведення семінарів:

22 – 24 квітня 2007 року – для представників Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Сумської, Полтавської, Херсонської, Одеської, Дніпропетровської областей та м. Києва.

24 – 26 квітня 2007 року – для представників Закарпатської, Львівської, Волинської, Луганської, Донецької, Запорізької, Харківської, Миколаївської областей та АР Крим.

26 – 28 квітня 2007 року – для представників Житомирської, Хмельницької, Вінницької, Чернігівської, Київської, Черкаської, Івано-Франківської, Кіровоградської областей та м. Севастополь.

Відбір учасників буде здійснюватися на основі заявки на участь. Перевага надається тим бажаючим, які є студентами 3-5 курсів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівня акредитації (ВНЗ), випускникам ВНЗ 2006 року, лідерам молодіжних громадських організацій, які займаються питаннями якості освіти та правлаштуванням молоді.

Всі учасники будуть забезпечені необхідними для роботи канцелярськими та методично-інформаційними матеріалами.
Учасники семінарів увійдуть до Міжнародної молодіжної мережі «Якість освіти». Найактивніші учасники матимуть змогу взяти участь у Міжнародному форумі «Якість освіти та працевлаштування молоді».

Термін подачі заявок – до 18:00 17 квітня 2007 року.

Відібрані учасники будуть повідомлені 18 квітня 2007 року.

Фінансові умови: проживання та харчування покриваються за рахунок фінансової підтримки організаторів. Проїзд учасників за рахунок організації, що їх посилає.

Анкету учасника можна отримати на сайті ІДС: http://www.ids. org.ua або за запитом на електронну пошту seminar@ids. org.ua.

--
Артем Михайлюк
artiom@ukr.net
Bookmark and Share