Запрошуємо до Євроавтобусу !


«Фундація Регіональних Ініціатив» (Харків), Фундація iм. Казімєжа Пуласкєго та «Форум молодих дипломатів» (Варшава), а також Форум Європейських рухів „Молодь створює Європу” (Берлін) запрошують молодих українців 14-28 травня 2007 року до участі в міжнародного проекті «Євроавтобус. Молодь - молоді. Європейський союз - Україні», в рамках якого відбудеться двотижневий візит молоді з Польщі та Німеччини до України містечками Волинської, Київської, Чернігівської, Харківської та Донецької областей, для участі у молодіжних заходах євроінтеграційного спрямування.

Проект надасть можливість спілкування та культурному діалогу між українською, польською та німецькою молоддю. В рамках проекту у 12 обласних містах відбудуться заплановані молодіжні форуми локального та міжнародного рівнів, інформаційні дні Європейського Союзу, семінари і тренінги для молоді, конференції, конкурси, концерти. Під час перебування молодіжної делегації в Україні також плануються зустрічі в школах, культурних гуртках та місцевих установах, райдержадміністраціях, а також зустрічі з молодими депутатами.

Усім бажаючим взяти участь у проекті необхідно заповнити анкету (у додатку) або на сайті http://www.jugend-bewegt-europa.de/cms/projekte/eurobus/teilnehmen.html .

Анкету слід надіслати на адреси: vg@kharkiv.fri.com.ua з копією на mmulik@diplomacy.pl

Кінцевий термін прийому анкет 18 квітня 2007 року - 17.00 за українським часом.Bookmark and Share