Літній наметовий табір "Горицвіт'2007"


З 16 по 27 липня в Карпатах поблизу с. Осмолода Рожнятівського району Івано-Франківської області відбудеться літній наметовий табір "Горицвіт'2007".

Організатором його традиційно виступає Фонд нових ідей "Соціум-Еко-Арт", співорганізаторами – Рівненська гуманітарна гімназія та Асоціація Батьків-педагогів (Херсон).

Метою табору цьогоріч буде виховання екологічно свідомої, відповідальної молоді засобами екологічних тренінгів, дебатів, гірських походів з елементами екологічних експедицій та досліджень.

До участі запрошуються діти віком від 12 до 17 років. Загалом буде відібрано 40 дітей, які підтвердять бажання брати активну учать у всіх таборових заходах, відповідально ставитимуться до таборових вимог, нададуть всі необхідні документи та погодяться сплатити організаційний внесок (заохочується участь спонсорів, які погодяться оплатити участь дітей у таборі).

Також до участі в цьогорічному "Горицвіті" на конкурсній основі запрошуємо 4-х ватажків дитячих осередків: студентів або ж активних, небайдужих молодих людей, здатних взяти на себе відповідальність за організацію таборового життя. Для цієї категорії молодих людей розроблена відповідна анкета яку пропонується заповнити і надіслати організаторам до 31 травня 2007 року.

В таборі працюватимуть кваліфіковані педагоги, туристичні інструктори, експерти-екологи та експерти з дебатів.

За додатковою інформацією звертатися за адресою:
lmalaniy@yahoo.com, fsea@arte-fact.net та за
телефоном:
8 067 7383904. На разі контактна особа – Лада Маланій.


Bookmark and Share