НОВИЙ РОЗДІЛ: День міста по-грецьки


Незвичайним буде відзначення вже 54-ї річниці Нового Роздолу. Напередодні уродин міста, 26 травня, новороздільці зможуть вперше взяти участь у святкуванні Дня Європи, зокрема Греції.. Очікується, що Новий Розділ відвідає поважна делегація з грецького консульства та грецької спільноти Львова. Одним із організаторів цього заходу є Новороздільська МО ФРІ.
Чергове, вже друге засідання оргкомітету, по відзначенню цього свята під головуванням депутата Львівської обласної ради (фракція УНП), члена національної спілки письменників України, головного редактора видавництва “Червона калина” Лариси ФЕДОРІВ відбулось минулого четверга в ПК “Юність”. В роботі оргкомітету взяли участь представники гуманітарного відділу, відділу освіти Новороздільської міської ради, навчальних закладів Нового Роздолу (Новороздільська гімназія та Новорорздільського політехнічного технікуму), бібліотек міста та працівники Палацу культури “Юність”. Передбачено, що напередодні Дня міста у Новому Роздолі відбудеться феєрична мистецько-розважальна програма, яка буде цікавою для всіх новороздільців незалежно від віку та уподобань. Зокрема, планується турнір з міні-футболу “Євро-2007” між депутатами, освітянами та працівниками міськради, Європейський бал, “олімпійський” вогонь, дитячий малюнок на асфальті “Європа очима дитини”, виставка творчих робіт присвячених Греції, книжкова виставка “Греція – від ан6тичності до сьогодення” концертна програма в ПК “Юність” за участю місцевих самодіяльних колективів та Львівського театру ім. М. Заньковецької, молодіжна програма, “Євротека” та багато-багато інших заходів, конкурсів та вікторин. До речі, вікторина “
Також минулого четверга відбулась зустріч депутата Львівської обласної ради Лариси ФЕДОРІВ із міським головою Нового Роздолу Володимиром ТУЗОМ, який схвально поставився до подібної ініціативи та пообіцяв всебічну підтримку у проведенні даної акції.

Анатолій ШАЛАЄВ, голова Новороздільської МО ФРІ, член ради старійшин ВМГО ФРІ

P.S. У святкуванні можуть взяти участь всі ФРІшники, зголошуйтесь – буде цікаво. к.т. 80935636449

Bookmark and Share