Миколаїв та Очаков „Ольвійський Форум – 2007: Україна в геоекономічному просторі”


В Миколаєві та Очакові з 25 по 27 травня 2007 року відбудеться „Ольвійський Форум – 2007: Україна в геоекономічному просторі”. Форум передбачає проведення круглих столів з проблем економічної інтеграції у світовий простір за участю вчених з Польщі, України: економістів, істориків, археологів та політологів; проведення кейсів, наукових секцій, семінарів з банківської та страхової справи.
Форум проводить Миколаївський державний гуманітарний університет імені Петра Могили. Метою заходу є розширення світогляду, формування позитивного ставлення молоді (студентів, молодих науковців) щодо перспектив інтеграції України у світову економічну систему.
До участі запрошуються студенти та молоді науковці українських та іноземних університетів. Основні напрямки наукових секцій:
1. Чинники забезпечення якості економічного зростання (знання, інститути, інновації, інвестиції, інфраструктура, інформація).
2. Парадигма конкурентноздатності в економіці України (суб’єктно-господарський, регіональний, національний, галузевий виміри).
3. Економічні інтереси України по вектору Схід-Захід.
4. Ольвійська давнина та сучасність: крок до євроінтеграції.
Для участі слід надіслати заповнену реєстраційну картку учасника, наукову статтю, яка відповідала б напрямкам роботи Форуму та вимогам до оформлення статей, сплатити організаційний внесок у розмірі 160 грн. Рахунок для сплати організаційного внеску:
Отримувач: МДГУ ім. П.Могили
Код 23623471 (ЄДРПУ)
МФО 826013
Банк: ГУДКУ у Миколаївській області
р/р 35220001000060 З позначкою „За участь в Ольвійському форумі”
Кінцевий термін для подання реєстраційних карток, наукових статей та сплати організаційного внеску – 21 травня 2007 року. Роботи слід надсилати на електронні адреси, які вказані у контактах.
Контакти: Ірина Демко, +380969373368, ayana@kma.mk.ua , irina_demko@mail.ru

Bookmark and Share