ЛЬВІВ: Всеукраїнський Дебатний Чемпіонат


Ми маємо честь запросити Вас на Всеукраїнський Дебатний Чемпіонат, що відбудеться 19–20 травня 2007 року в одному з найкрасивіших міст України, у Львові. До участі запрошуються дебатери віком до 18 років. Кожну команду (три особи) повинен супроводжувати тренер або керівник дебатного клубу (здатний до суддівства). Формат: дебати Карла Поппера.

Чемпіонат буде організований БО «Вчителі за демократію та партнерство» та НГО «Школа Рівних Можливостей» в рамках проекту “Вирішувати нам!”, що здійснюється Школою Рівних Можливостей за підтримки програми Демократичних грантів Посольства США, Українського освітнього центру реформ, Львівського міського відділу освіти.
Більш ніж п’ятдесят представників українських ЗМІ будуть висвітлювати весь хід Чемпіонату.

У ході Чемпіонату будуть проведені 4 відбіркові раунди, півфінал та фінал.

Резолюція для відбіркових раундів: (полісі)
«Поінформованість забезпечує зменшення насильства в сім’ї» (Information awareness provides decrease of violence within the family)

Резолюція для фіналу та півфіналу: (ціннісні)
«НАТО гарантуватиме безпеку України» (NATO will guarantee security of Ukraine)

За результатами Чемпіонату будуть відібрані три найкращі англомовні спікери, які поїдуть на Всесвітній Дебатний Чемпіонат до Чеської Республіки (27.07–5.08 2007р.). Організатори сплачують реєстраційні внески (400 Євро за особу) та проїзд до Чехії.

Мови проведення : англійська та українська.

Проїзд, проживання та харчування (обіди) за рахунок організаторів.

Заявки на участь подаються в довільній формі і мають включати прізвища учасників/учасниць та тренера, мову дебатування та контактну інформацію. Надсилати їх можна як на електронну пошту teachers@ukr.net або gender@ukr.net , так і відправляти поштою за адресою: Київ, вул. Бойченка, 6, кв. 98. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 8(044) 5138938.

Чекаймо на зустріч у Львові!

Щиро Ваші,
Ігор Сущенко
Ірина Конченкова
ОРГКОМІТЕТ
Всеукраїнського Дебатного Чемпіонату у Львові


Bookmark and Share