Літературний конкурс на Закарпатті


З 1 травня по 1 серпня 2007 року видавництво «Карпати» проводить відкритий конкурс молодих літераторів регіону на кращу першу книгу у кількох номінаціях (поезія, проза, драматургія, краєзнавство, культурологія) за сприяння обласної організації Національної спілки письменників України, ЗМІ регіону та Ужгородського прес-клубу реформ. Провідною метою літературного конкурсу є передусім підтримка молодих талантів, пошук і відкриття нових імен, залучення до активного літературного і видавничого процесу обдарованої молоді.
Літературне змагання повинно завершитися тим, що переможець конкурсу стане автором книги, виданої за рахунок видавництва «Карпати» та спонсорів. До участі у літературному змаганні, назву і девіз якому повинні дати самі учасники, запрошуються молоді літератори віком до 30 років, які пишуть українською мовою.
Для участі у конкурсі кожен учасник повинен надіслати не пізніше 30 липня 2007 року рукопис (роздрукований текст, набраний 14 кеглем), підписаний псевдонімом, на адресу видавництва «Карпати» (пл. Жупанатська, 3, м. Ужгород, 88000) рекомендованою поштою з повідомленням відправника. До рукопису обов’язково крім заяви довільної форми про участь у конкурсу (в окремому конверті, підписаному тим же псевдонімом), потрібно долати електронний варіант твору і дані про автора: справжнє прізвище, ім’я та по-батькові, домашня адреса, дані паспорта, ідентифікаційний код, номер домашнього чи мобільного телефону. Результати конкурсу підводяться до 1 жовтня 2007 року і будуть оголошені через ЗМІ. Спеціальні призи також отримають автори найвдалішого девізу і найкращої назви літературного конкурсу.

Bookmark and Share