НА ДЕНЬ ЄВРОПИ В ОДЕСІ ВІДБУДУТЬСЯ СПОРТИВНО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЗМАГАННЯ ДЛЯ МОЛОДІ - КВЕСТ «ГАЛОПОМ ПО ЄВРОПАМ»


19 – 20 травня кожна молода людина студентського віку зможе прийняти участь в такій легендарній грі як квест. Для цього лише потрібно зібрати команду з п’яти осіб і зареєструвати її на сайті odesa.cdyu.org. Гра присвячена Дню Європи в Україні і є одним з етапів проекту „Україна – серце Європи”, що реалізовує Одеський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Християнсько-демократична молодь України».

Квест розпочнеться о 10.00 19 травня на Cтаробазарній площі і триватиме десь до 15-17 години.
Змагання полягають в знаходжені та розгадуванні загадок, що заховані в різних частинах Одеси та виконанні завдань квесту, що вимагають не тільки знань, але й логіки, кмітливості, а часто, ще й почуття гумору. Єдине, що ми можемо підказати майбутнім учасникам, це те, що завдання стосуватимуться європейської спадщини Одеси та сучасності Європейського союзу.
А сенс перемогти є – команда, що займає перше місце в квесті, отримує від спонсора, магазину спортивного спорядження в Одесі, сертифікат на 1000 гривень для придбання спорядження. Друга команда отримає сертифікат на 500, а третя – на 300 гривень.
Заключний етап змагань – інтелектуальна гра, представлення учасниками сценок про смішні моменти квесту та нагородження будуть проходити в клубі „Метроном” 20 травня. Після підведення підсумків організатори влаштовують вечір української музики і дискотеку.

Організатори приділять максимум часу, щоб журналісти змогли зробити репортаж з найбільш цікавими завданнями і передати увесь колорит цієї гри.


Bookmark and Share