Проведи відпочинок корисно: літня школа Інституту Катона в Криму


Інститут Конкурентного Суспільства, на прохання Інституту Катона запрошує студентів і випускників вузів до літньої школи Інституту Катона, яка триватиме з 2 по 8 вересня в пансіонаті «Море» в м. Алушта (Крим).

Програма "Літньої школи" включатиме цикл лекцій відомих учених, підприємців, громадських діячів: Елли Панеях (Мічиганський Університет), Андрія Зоріна (Оксфордський університет), Андрія Ілларіонова (Інститут Катона / Інститут економічного аналізу), Сергія Кузнєцова (Sergey Kuznetsov Content Group), Юхана Норберга (Центр нової Європи, Брюссель), Тома Палмера (Інститут Катона), Кирила Рогова (Інститут економіки перехідного періоду) тощо, а також цикл семінарів-майстер-класів, присвячених практичним аспектам суспільної, дослідницької та журналістської роботи, серію відкритих дискусій щодо різних економічних та політичних проблем і, звісно, час для неформального спілкування.

Програму «літньої школи» доповнить екскурсія кримськими пам’ятками, презентація російського видання книги відомого шведського економіста Юхана Норберга «В защиту глобального капитализма» та урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу есе «Глобальний капіталізм і особиста свобода» (докладніше про умови участі в конкурсі есе – http://www.cato.ru/crimea.php/registration).

До участі в "літній школі" Інституту Катона запрошуються студенти і випускники вузів Росії та країн СНД. Вартість участі в "літній школі", включаючи забезпечення одномісним номером, харчування та екскурсійний тур, становить 1560 доларів США. Ця сума не враховує транспортні витрати. Платна участь відкрита для всіх бажаючих.

Інститут Катона надає обмежену кількість грантів, що покривають витрати на участь в "літній школі". Гранти не покривають транспортні витрати. Для подачі заявки на грант необхідно заповнити форму для реєстрації: http://www.cato.ru/crimea.php/registration

Докладніше про «літню школу» Інституту Катона – http://www.cato.ru/crimea.php

Інститут Катона (Cato Institute) – авторитетна дослідницька та просвітницька організація ліберального напряму, покликана сприяти поширенню ідей класичного лібералізму в російськомовній аудиторії. Основні напрями діяльності проекту - постійно оновлюваний сайт і електронна бібліотека, видання книг і брошур, розміщення матеріалів ліберальних експертів в засобах масової інформації, організація публічних лекцій, семінарів і конференцій, проведення щорічного конкурсу студентських досліджень.

Джерело : Інститут Катона
Автор : Інститут Конкурентного Суспільства
http://www.civicua.org/news/view.html?q=943742Bookmark and Share