ХЕРСОН: Голос молоді буде звучати!


Молодіжний медіа-клуб об’єднає зусилля активної молоді, навчить працювати з мас-медіа, наблизить молодь до участі у процесі прийняття рішень місцевою владою та дасть можливість змінювати своє місто та своє життя на краще.

22 травня 2007 р. о 15–й годині в приміщенні Асоціації журналістів «Південь» (вул. Леніна 18) відбудеться презентація проекту «Посилення демократичного голосу молоді шляхом розвитку медіа-клубу м. Херсона».

Метою проекту є покращення соціального діалогу в громаді міста Херсона через посилення демократичного голосу молоді. Вона втілюватиметься в життя шляхом проведення опитування та оприлюднення громадської думки молоді м. Херсона щодо актуальних питань життя громади, через створення та підтримку Молодіжного медіа-клубу та розробку пропозицій щодо розвитку медіа-роботи громади.

Проект спрямовано на запровадження технології громадського медіа, яка дозволяє молоді громади брати більш активну та дієву участь у житті громади. Члени Молодіжного медіа-клубу зможуть працювати з відео-обладнанням, вчитися знімати та робити фільми на актуальні для молоді теми.

Виконавцями проекту є дві партнерські організації – молодіжна організація “Нова генерація” та Центр молодіжних ініціатив «Тотем» .

На презентації проекту будуть присутні представники місцевої влади, органів місцевого самоврядування, профспілкових комітетів ВНЗ м. Херсона, громадські діячі, студенти та представники місцевих ЗМІ.

Контакти:
Молодіжна організація “Нова генерація”
М. Херсон, Миколаївське шосе, 19А, офіс 411
Тел./факс 8(0552)41-03-00
Е-mail: newgener@socioprostir.org.ua ,
www.youthspace.org.ua
Виконавчий директор - Євген Криницький,
керівник проекту - Оксана Агаркова

Херсонський міський Центр молодіжних ініціатив “Тотем”
Адреса: вул..Молодіжна 2А, Херсон 73000
Телефон: 8(0552)26-60-72
Е-mail: totem@public.kherson.ua
Сайт: www.terra-futura.com
Виконавчий директор - Олена Афанасьєва

Джерело : МО "Нова генерація"
Автор : Євген Криницький
http://www.civicua.org/news/view.html?q=943542

Bookmark and Share