ХАРКІВський відкритий дебатний турнір "FIRE"


2-3 червня 2007 року органи студентського самоврядування ХНПУ ім. Г.С.Сковороди разом із Сенатом ХНУРЕ проводять Харківський відкритий дебатний турнір „FIRE”.

Місце проведення турніру: м. Харків, вул. Блюхера, 2

До участі запрошуються вся інтелектуальна молодь Харкова, представники різних університетів, молодіжних організацій, прогресивних рухів, незалежно від політичних поглядів та переконань. У турнірі також братимуть участь команди з Києва.

Формат дебатів – британський формат Парламентських дебатів.

Мова турніру – українська.

Теми турніру: соціальні явища, економіка, права людини.

Призовий фонд фіналу турніру складає 360 грн, а також цінні призи від спонсорів. Для інформаційної підтримки буде залучений телевізійний канал ОТБ, а також інформаційні комунікації вузів Харкова.
Отримати заявку на реєстрацію можна, звернувшись за адресою debate@ukr.net

На Ваше прохання організатори можуть надіслати Вам програму проведення турніру, регламент і правила, встановлені Оргкомітетом та суддівською колегією. Якщо у Вас немає партнера по команді, організатори радо допоможуть Вам у пошуках.

Дебатний турнір «FIRE» - це унікальна можливість проявити свої інтелектуальні здібності, розбити аргументи суперника, продемонструвати майстер-клас ораторського мистецтва, отримати цінні призи, знайти нові знайомства, зустріти старих друзів і просто цікаво провести вікенд.

Джерело : Голова Оргкомітету Турніру Роман Мельник
Автор : Роман Мельник
http://www.civicua.org/news/view.html?q=943570
Bookmark and Share