РІВНЕ: Семінар Європейського молодіжного парламенту „Міграція та Інтеграція в Європі”


Європейський молодіжний парламент – Україна (ЄМП)
запрошує молодь Рівного на семінар „Міграція та Інтеграція в Європі”, що пройде 31 травня, четвер, 14:00 у приміщенні Обласної бібліотеки м. Рівне.

Програма семінару

15:00 – 15:05 Бліц-опитування про Європейський Союз

15:15 – 15:25 Марина Ярощук, ЄМП: “Можливості навчання та працевлаштування у Європейському Союзі”.

15:25 – 16:00 Олександра Мазур, Оксана Чайка, Марія Романенко, ЄМП, дискусія: “Імміграція. Запобігання торгівлі людьми”.

16:00 – 16:15 Роберт Філдінг, Голова Американського Центру солідарності в Україні “Участь профспілок у протидії торгівлі людьми”.

16:15 – 16:30 Фільм, наданий Міжнародною організацією з міграції “Правильний вибір. Не стань живим товаром”.

*Спілкування-частування з печивом та холодними напоями під час заходу.


Семінар проходить в рамках освітньої кампанії для української молоді.
Мета проекту – підвищення суспільного та політичного рівня знань щодо проблеми торгівлі людьми, зменшення відтоку інтелектуальних та особистісних ресурсів з України та сприяння вихованню поваги до прав та основних свобод людини шляхом повного та достовірного інформування молоді Києва, Сум, Рівного та Черкас про умови, правила та можливі загрози при виїзді за кордон з метою працевлаштування, навчання та взяття шлюбу.

Партнери проекту: Посольство США та Міжнародна організація з міграції (МОМ).

“Європейський молодіжний парламент – Україна” є міжнародною молодіжною громадською організацією, спрямованою на формування демократичного суспільства в Україні шляхом залучення молоді до обговорення важливих суспільно-політичних та економічних проблем. Ця неполітична і неприбуткова молодіжна інституція вже п’ять років активно сприяє розвитку нового покоління українців – майбутніх лідерів своєї держави, здатних критично та незалежно мислити.


Координатор проекту:
Марина Ярощук
Тел. +380979709869
E-mail: maryna.yaroshchuk@gmail.com
Європейський молодіжний парламент – Україна

Bookmark and Share