Круглий стіл "Відкриваємо очі"


Міжнародна молодіжна громадська організація молодих науковців „ILYSA” за підтримки Ради Європи 4 червня проведе круглий стіл у рамках проекту „Відкриваємо очі”.

Запрошуються зацікавлені громадські організації узяти участь в обговоренні актуальних питань щодо прав жінок, поділитись досвідом боротьби із насильством у сім’ї та створити партнерську мережу громадських організацій.

Мета проекту „Відкриваємо очі” – підвищити рівень обізнаності серед населення щодо прав жінок та надати інформаційну підтримку з питання, як запобігти насиллю над молодими жінками у побутовій і сімейній сферах.

У рамках проекту ILYSA організовала 3-денний семінар-тренінг, який пройшов 2-4 березня в Американських Радах з Міжнародної Освіти, Київ, Україна. Протягом цього освітнього семінару провідні юристи та психологи охарактеризували проблему насилля над жінками та визначили шляхи до її розв’язання. У семінарі-тренінгу узяли участь 25 молодих жінок віком 18-30 років, які представляли різноманітні громадські та молодіжні організації з усієї України. Отримавши нові знання під час заходу, учасниці поділилися набутими навичками із членами своїх організацій по поверненню додому.

Джерело : ILYSA
http://www.civicua.org/news/view.html?q=944727
Bookmark and Share