КИЇВ: День відкритих дверей Клубу молодих підприємців ФМЛУ


Шановне товариство!

Форум молодих лідерів України запрошує Вас прийняти участь у Дні відкритих дверей Клубу молодих підприємців ФМЛУ, який відбудеться 8 червня ц.р.

>КЛУБ МОЛОДИХ ПІДПРИЄМЦІВ об’єднує тих, хто сам заробляє гроші і створює робочі місця вже сьогодні і тих, хто лише виношує власний бізнес-план.

КЛУБ МОЛОДИХ ПІДПРИЄМЦІВ – це площадка для спілкування та розвитку українського „середнього класу”, нового покоління людей. Покоління тих, хто мріє і втілює свої мрії в життя, досягаючи особистої фінансової свободи і підвищуючи рівень життя в суспільстві.

Ми цілодобово відкриті для тих, хто мріє і прагне.

Приходь на день відкритих дверей клубу 8 червня 2007 о 14:00 в Києво-Могилянську Бізнес-Школу за адресою: Волоська, 8/5, 4-ий поверх НаУКМА, аудиторії 425, 419.

Програма заходу передбачає:


Чергову зустріч з циклу «Історії успіху». Гість Клубу - Анатолій Тихончук, генеральний директор і співвласник групи компаній «;Гештальт Консалтинт Груп»
«;РОДОВІД БАНК» презентує банківські продукти для молоді. Анатолій Атрохов, віце-президент ОАО «РОДОВІД БАНК»
Тренінг «Франчайзинг як форма бізнесових відносин». Андрій Кривонос, голова директорату Асоціації франчайзингу
Неформальне спілкування учасників зустрічі за участі засновника Форуму молодих лідерів України Ігоря Шевченка
Презентацію Клубу молодих підприємців.

Зареєструватись на участь у заході Ви можете за тел.: (044) 2309760 (61) або e-mail: pr@fmlu.org Контактна особа - Алла Пилипчук, менеджер зі зв'язків з громадськістю ФМЛУ. Реєстрація закінчується 7 червня о 19.00.

З повагою,
Секретаріат ФМЛУBookmark and Share