Голова Народної Партії зустрівся з молодіжними лідерами


25 червня 2005 року в місті Києві відбулася зустріч молодіжних лідерів студентських громадських організацій – симпатиків Народної партії з лідером Народної Партії, Головою Верховної Ради України В.Литвиним. Харківська делегація була однією з найчисельніших, та це й не дивно, бо зі слів заступника голови Народної партії з питань молодіжної політики Катерини Фоменко, молодіжне крило Народної партії в Харківській області є найпотужнішим в Україні. До складу Харківської делегації входили 12 молодих лідерів, які представляли найвпливовіші молодіжні студентські організації м. Харкова. Очолювала делегацію заступник голови Харківської міської організації Народної Партії Алла Аніщенко, яка безпосередньо керує і спрямовує діяльність поки що розрізнених, але, сподіваюсь в найближчому майбутньому єдиних в цілі і меті молодіжних студентських організацій.

Безпосередньо форум розпочався з короткого виступу Голови Народної партії В. Литвина, в якому він зупинився на ролі молоді в сучасних політичних реаліях. Далі почався живий діалог між Головою партії і учасниками форуму, який продовжувався близько двох годин. Володимиру Михайловичу було задано більше ста запитань, які стосувалися і майбутніх політичних подій, і навчання, хабарництва, житлово-побутових проблем, проблем працевлаштування та багато інших, які турбують кожну молоду людину. На кожне питання В.Литвин дав чіткі і зрозумілі відповіді і я, по закінченні цієї бесіди, ще раз упевнився у правильності свого вибору лідера і партії, яку він очолює. Приємно і корисно бути юнгою на кораблі з таким мудрим і талановитим капітаном, як Володимир Михайлович.

Після виступу Голови партії почалися доповіді представників різних областей, в яких були з акумульовані ті чи інші проблеми, характерні для їх регіону. І що мені особливо сподобалося у цих доповідях, що майже в кожній з них пропонувалися конкретні шляхи вирішення даних проблем.

На форумі також була озвучена пропозиція щодо створення Всеукраїнської молодіжної організації – сателіта Народної партії, яка б об’єднала всю прогресивну молодь під знаменами нашої партії. Ідея була підтримана і заплановано на першу декаду липня проведення установчої конференції, куди запрошуються всі молодіжні організації, які ставлять за мету захист інтересів своїх членів, турбуються за їх різносторонній розвиток і підтримують статутні документи Народної партії.

Підводячи підсумок роботи форуму, хотілося б відмітити лише одне, щоб ці зібрання не носили формального характеру, а сприяли вирішенню тих проблем, які на них піднімалися, щоб молоді люди отримали віру в те, що вони потрібні Батьківщині, своєму народові, і що від їх праці залежить добробут нашої держави.Перший крок в цьому напрямку уже зроблено.

Д.Черкашин,
„Народна партія”

Bookmark and Share