КИЇВ: Здорові діти у щасливій країні


29 травня 2007р. о 12.00 у Міністерстві охорони здоров’я України відбудеться підписання Меморандуму щодо проведення благодійної програми "Здорові діти у щасливій країні"

Жодна країна світу не вирішує проблеми охорони здоров’я лише за рахунок бюджету, значний внесок здійснює громада. В Україні проблеми оснащення сучасним медичним обладнанням лікувальних закладів є найскладнішими - потреби значно перевищують можливості державного бюджету.
Благодійна програма, яку спільно започатковують Всеукраїнський благодійний фонд "Дитячий світ" і "Надра Банк" за підтримки Міністерства охорони здоров’я, буде здійснюватись протягом двох років у всіх регіонах України. Акція спрямована на збір благодійних внесків для закупівлі медичного обладнання для реанімаційних відділень обласних дитячих лікарень. Це дасть змогу врятувати життя сотням дітей, суттєво покращити якість надання медичної допомоги дітям у регіонах, насамперед новонародженим. Перша акцією в рамках програми – “Квітка життя” – стартує вже 1 червня у Міжнародний День захисту дітей.

Після підписання Меморандуму відбудеться брифінг.
У брифінгу візьмуть участь:

- Міністр охорони здоров'я України - Юрій Гайдаєв
- Президент "Надра Банку" - Ігор Гіленко,
- Президент ВБФ «Дитячий світ» - Людмила Гайова

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заходах, які проходитимуть в приміщенні Міністерства охорони здоров'я (зал міжнародних делегацій) за адресою: м. Київ, вул. Грушевського,7, 3-й поверх.

Акредитація журналістів за тел. 097 517 78 70
чи електронною поштою dytsvit_fond@ukr.net до 29 травня 11.00


Bookmark and Share