ХАРКІВ. Робота місцевих рад: підсумки першого року


Минув майже рік роботи місцевих рад, вперше обраних за закритою пропорційною системою. Чи почали після цього ради працювати ефективніше? Чи дає це можливість виборцям спілкуватися з депутатським корпусом? Чому по Україні масово зникли депутатські прийоми та зустрічі обранців з виборцями, і чи змінили їх у цій роботі партійні приймальні? Який стан спілкування місцевої влади та громади?

31 травня 2007 року, об 15.00 в „Трибуні ТВ” відбудеться прес-конференція Інституту Політичної Освіти на тему аналізу роботи місцевих рад, що вперше були обрані на партійній основі у березні 2006-го року, в рамках проекту „Місцеве самоврядування. Крок до ефективності”. Цей проект реалізується в усіх областях України спільно з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні, Фондом Едуардо Фрея (Нідерланди), Фондом Роберта Шумана (Франція) та Центром парламентського навчання та тренінгів (фракція EPP-ED Європейського парламенту).
У прес-конференції візьмуть участь:
- Любомир Грицак, керівник проекту Інституту Політичної Освіти „Місцеве самоврядування. Крок до ефективності”, Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Молодий Рух”;
- Марк Воронов, професор кафедри державно-правових дисциплін юридичного факультету ХНУ ім.В.Каразіна, депутат Харківської міської ради;
- Олександр Солонтай, експерт Інституту, Голова Всеукраїнської організації «Фундація Регіональних Ініціатив», депутат Закарпатської обласної ради.
Учасники прес-конференції нададуть докладну інформацію про програму навчання депутатів місцевих рад, порушать проблеми, які є найбільш характерними для діяльності новобраного депутатського корпусу, дадуть власну характеристику якісному складу і оцінку першим крокам роботи депутатів місцевих рад в Україні. Також учасники оприлюднять найбільші очікування депутатів щодо змін у процес формування реального місцевого самоврядування та дадуть відповіді на актуальні питання, що стосуються регіону та України в цілому.

Адреса проведення прес-конференції у м.Харкові:
станція метро Університет або Держпром, площа Свободи
(Дзержинського) 7, готель "Харків", корпус 2
(вхід під великим екраном зі сторони площі), третій поверх, кім. 322
Андрій Войцеховський. Тел.для довідок 8-067-417-47-56
Сайт: http://tribuna.tv/

Контакти Інституту Політичної Освіти:
м. Київ, вул. Хрещатик, 44А
тел. (044) 278-55-16, 278-55-43
E-mail: t_valkova@yahoo.com
Оксана Однорал, тел.: +38-097-284-61-83Bookmark and Share