1 ЧЕРВНЯ ОБ 11.00 НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ СТАРТУЄ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ “КВІТКА ЖИТТЯ”, СПРЯМОВАНА НА ПОДОЛАННЯ ДИТЯЧОЇ СМЕРТНОСТІ В УКРАЇНІ


З 1 по 3 червня у обласних і районних центрах України волонтери із громадських організацій проводитимуть Всеукраїнську благодійну акцію “Квітка життя”. На відкритті акції на Майдані Незалежності у Києві діти і волонтери-учасники благодійної акції утворять квітку діаметром 10 м і запустять в небо водночас понад 200 повітряних кульок. В центрі квітки на великому смайлику кожен із дітей-учасників акції напише, чому він любить життя. Запрошуємо журналістів на брифінг з нагоди початку акції.
ВІДКРИТТЯ АКЦІЇ ВІДБУДЕТЬСЯ 1 ЧЕРВНЯ ОБ 11.00 НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ.

Акція є складовою Благодійної програми “Здорові діти у щасливій країні”, яка триватиме два роки. Акція „Квітка життя” є першою акцією даної програми. Її метою є збір необхідної суми коштів для допомоги у закупівлі сучасної медичної апаратури для реанімаційних відділень 24 обласних дитячих лікарень і Республіканської дитячої лікарні АР Крим. Акція стартує 1 червня, в День захисту дітей на центральних площах обласних і районних центрів України. Після цього волонтери почнуть збір коштів на вулицях міст. Кожен благодійник, який зробить пожертву, отримає символічний подарунок із стилізованою квіткою – символом акції “Квітка життя”. Партнером акції виступає Надра Банк. Акція проходить за підтримки Міністерства охорони здоров’я та Міністерства у справах сім’ї, молоді і спорту. Напередодні початку акції між Міністерством охорони здоров’я, Благодійним фондом „Дитячий світ” і Надра Банком підписано Меморандум про співпрацю у проведенні програми.
У акції “Квітка життя” братимуть участь понад 50 громадських організацій і понад 10 тис. волонтерів по всій Україні.
Закликаємо усіх небайдужих людей приєднатися до акції. Реанімаційне обладнання, куплене на ваші гроші, стане найкращим подарунком українським дітям до Міжнародного дня захисту дітей. Це обладнання щодня рятуватиме десятки дитячих життів по всіх регіонах України.

Акредитація журналістів за тел. (044) 481 09 49, (097) 517 78 70,
або за e-mail: dytsvit_fond@ukr.net

Довідка:
Вражаюча статистика свідчить: 57% усіх випадків смертності дітей віком до одного року становить смертність немовлят у перші дні появи на світ. За даними Міністерства охорони здоров’я, однією з головних причин зростання дитячої смертності є відсутність або застарілість медичного обладнання в реанімаційних відділеннях обласних дитячих лікарень. Дана проблема найгостріше стоїть для малюків, які народилися з вагою менше 1000 грамів, оскільки існуюче обладнання не здатне діагностувати і підтримувати організм дитини, яка народилася недоношеною або з критично малою вагою тіла. Проте, не отримують належного лікування і старші діти, віком від 1 до 16 років. На жаль, будь-яка українська дитина, перебуваючи в реанімації, щодня втрачає шанс на життя через нестачу в обласних лікарнях високоякісного обладнання і провідних медичних технологій. В реанімаціях щодня вирішується питання життя і смерті українських дітей і все, що потрібно зробити, це купити медичну апаратуру, яка ефективно рятуватиме життя маленьких пацієнтів. Щороку держава виділяє кошти для вирішення цієї проблеми, але вони забезпечують потреби менше, ніж наполовину. Тому допомога громадськості у вирішенні цього питання є необхідною.


Bookmark and Share