Школа молодого лідера-2007


Рушійною силою на шляху до демократизації суспільства в Україні є українська молодь, яка, з одного боку, демонструє вміння адекватно оцінювати політичну ситуацію в країні та ефективно діяти задля дотримання законності та основних принципів громадянського суспільства в країні, з іншого – не має достатньої кількості знань щодо цієї площини життя.
Навчання громадсько та політично активної молоді, надання їй професійних знань є першочерговим завданням Інституту Політичної Освіти.
Отже, Інститут Політичної Освіти та Фонд Едуардо Фрея вже другий рік поспіль будуть проводити літню „Школу молодого лідера” і запрошують молодих людей – активістів громадських організацій взяти у ній участь.Аплікаційні форми приймаються до 18.00 15 червня 2007 року (п’ятниця) на електорнну адресу ipo_leader_school@yahoo.com
Отримані форми після зазначеного часу до розгляду прийматися не будуть. Витрати учасників, включаючи проїзд, проживання, харчування, оплату лекцій та матеріалів беруть на себе Інститут Політичної Освіти та Фонд Едуардо Фрея. У разі необхідності, Інститут Політичної Освіти надає відповідні документи, що можуть бути представлені на місце роботи чи навчання на час відсутності.


Bookmark and Share