Проект "Школа молодого лідера"


Успішно завершено перший етап проекту „Школа молодого лідера”, який реалізується Сумським міським громадсько-молодіжним об’єднанням „Міський Кризовий Центр” за фінансової підтримки Українського Жіночого Фонду. Робота тренінгових занять була побудована за розробленою програмою розвитку особистості для підлітків, що представляє психологічний тренінг інтегративного типу з елементами різних психотерапевтичних і психологічних технік. Наступна робота була побудована на підвищення рівня позитивного самосприйняття, зниження внутрішньо особистісних протиріч, навчання способам внутрішнього контролю, на усвідомлення, вербалізацію й вивчення мотивів свого психологічного стану.

Проведення консультувань в період тренінгових занять, дозволили виявити та вплинути на формування адекватної самооцінки та особистих цілей дівчат.

Для поліпшення візуалізації при виконанні завдань були використані методи музикотерапії. На завершальному першому етапі з формування позитивної "Я - концепції" була запропонована анкета, що показала значимість і засвоєння отриманих знань учасницями та отримано запит на наступний етап тренінгової роботи: проведення тренінгу по розвитку якостей лідера, навчання навичкам адекватного розв’язання різних життєвих ситуацій; навчання методам планування майбутнього і розвиток перспективи часу; створення власного іміджу та техніка прийняття рішень.

Пресс-служба СМКЦ
Тетяна Мальцева

Bookmark and Share