ПИРЯТИН: ТУРНІР З ФУТБОЛУ „КУБОК УДАЯ”


Футбол – це не просто гра, а – веселе видовище,
приходьте та переконаєтесь у цьому самі...

Молодь Полтавщини вже давно чекає на яскравий і нестандартний спортивний захід – свято спорту, молодості і краси. Саме таким, зі слів організаторів, має стати турнір з футболу „Кубок Удая”, що відбудеться 09 червня 2007 року на стадіоні в селі Каплинці Пирятинського району.

Участь у турнірі візьмуть команди з різних куточків Пирятинського району. Зазначимо, що у турнірі беруть участь не професійні команди, а хлопці які просто грають у футбол. Грають заради гри, і в майбутньому хочуть досягти високих результатів.

Організаторами футбольного турніру виступили Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Полтавщини, ГО „Майбутнє Пирятина”, а також державні органи, що опікуються питаннями молоді та спорту - управління Полтавської обласної державної адміністрації у справах сім’ї, молоді та спорту.

Футбол проходить у рамках програми „Розвиток громадської ініціативи серед молоді”, яка підтримується Східноєвропейським Демократичним Центром.

В організації турніру з футболу організаторам допомагають Молодіжний Парламент Кременчука та Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Змагання розпочнуться у суботу, 09 червня о 12-00 на стадіоні у селі Каплинці Пирятинського району. Крім видовищного футбольного шоу на глядачів та учасників Турніру чекає культурно-розважальна програма з виступами групи підтримки, конкурсами та призами.

„Приходьте та підтримуйте команди – говорять представники оргкомітету – найактивніші вболівальники отримають призи”. Вхід на всі заходи Турніру для глядачів безкоштовний. Заряд позитивного настрою та незабутніх вражень гарантовано, принаймні з погодою організатори всі питання уже вирішили.

Координатор програми по Полтавськый області
СВІТЛАНА ПИЩИТА
svet3008@mail.ru
Bookmark and Share