„Міжнародний Вишеградський фонд” удвічі збільшує фінансування навчання українських студентів


З нагоди оголошення стипендіатів із числа українських студентів, „Міжнародний Вишеградський фонд” (International Visegrad Fund) організовує прес-конференцію

Вона відбудеться 14 червня 2007 р. о 10.00 год. в приміщенні Українського Національного Інформаційного Агентства (м. Київ-1, вул. Богдана Хмельницького, 8/16).

У роботі прес-конференції візьмуть участь: Посол ФОРРАІ Кріштоф – виконавчий директор „Міжнародного Вишеградського фонду”; КУБАШЕК Рене – заступник виконавчого директора „Міжнародного Вишеградського фонду”. На прес-конференцію також запрошені: ХАНДОГІЙ Володимир – заступник Міністра Закордонних Справ України; Надзвичайні і Повноважні Посли в Україні країн „Вишеградської четвірки”; представники Міністерства освіти і науки України та Міністерства закордонних справ України; колишні стипендіати „Міжнародного Вишеградського фонду”.

„Міжнародний Вишеградський фонд” надає українським студентам на 2007/2008 академічний рік 73 стипендії для одно- та двосеместрового навчання в університеті однієї з країн „Вишеградської четвірки” (Чеська Республіка, Угорська Республіка, Республіка Польща, Словацька Республіка). Із 73 студентів 64 навчатимуться за двосеместровими програмами, 9 студентів – за односеместровими програми.

В 2007 році програма „Міжнародного Вишеградського фонду” з надання стипендій стала одною з найбільшіх в Україні щодо кількості наданих українським студентам стипендій.

„Міжнародний Вишеградський фонд” (International Visegrad Fund) був заснований у червні 2000 року державами Вишеградського співробітництва (Чеська Республіка, Угорська Республіка, Республіка Польща, Словацька Республіка) з метою підтримки спільних проектів в галузі культури, освіти і науки. З 2005 року IVF також підтримує проекти та надає стипендії в Україні. На сьогодні Фонд надав українським студентам 127 стипендій (загальною сумою 581500 Євро) та підтримав 5 програм в Україні (загальною сумою 23 000 Євро). В 2006 році Уряди країн „Вишеградської четвірки” збільшили річний бюджет „Міжнародного Вишеградського фонду” на 5 млн. Євро. Від моменту свого заснування Фонд підтримав більше 1 500 проектів та надав 300 стипендій.

Детальна інформація : www.visegradfund.org
E-mail: sykora@visegradfund.org

Джерело : Міжнародний Вишеградський фонд
http://www.civicua.org/news/view.html?q=949124Bookmark and Share