Тренінгова програма з лідерства АЛЬТЕМУС


Неприбуткова освітня організація "АЛЬТЕМУС" оголошує відкритий конкурс на тренінгову програму з лідерства 2007. Мета програми – допомогти молоді з держав, що розвиваються, відкрити і розвинути свій лідерський потенціал.

Тренінгова програма з лідерства АЛЬТЕМУС відбудеться у вересні або жовтні 2007 року в Туреччині і триватиме 3 тижні. Під час програми наша команда міжнародних експертів з лідерства навчатиме учасників основним лідерським вмінням та навичкам:

Саморозуміння
Культурна свідомість
Уявлення та визначення цілі, планування, позитивне мислення та навички концентрації
Комунікативні навички
Робота в команді
Управління стресом та здоровий спосіб життя
Моделі лідерства та найкращі практики

Наша методологія складається з лекцій, конкретних прикладів, моделювання, проектів учасників, групових дискусій, зустрічей з лідерами, як зразками для наслідування, та емпіричного навчання на відкритому повітрі. Програма надзвичайно інтерактивна. Засобом занурення тебе в унікальні соціальні ситуації та дике оточення ми робимо виклик твоєму тілу, розуму й душі.

Практичні та фінансові умови участі
Подати аплікаційну форму для участі в програмі можна безкоштовно. Відібрані учасники повинні будуть покрити витрати або знайти спонсора для покриття витрат на проїзд до місця тренінгу та візу. Обмежена кількість учасників, які найбільше цього потребуватимуть, зможе отримати стипендії на покриття транспортних витрат та вартості візи. Ці витрати у таких окремих випадках будуть повернуті лише за умови пред’явлення відповідних дійсних квитанцій. Також лише учасники, які відвідуватимуть тренінгівий курс повністю, зможуть отримати повернення коштів.

Умови проживання
Проживання та харчування буде забезпечене і оплачене організацією АЛЬТЕМУС.

Хто може бути заявником?
Програма відкрита для молодих людей віком 22-26 років - громадян та тих, що постійно проживають в одній з країн, що розвиваються: Туреччина, Центральна Азія, Кавказ, Балкани та Україна.

Критерії
- Робота з або допомога ізольованій чи виключеній молоді в своїй країні.
- Ініціативність, відповідальність, здатність пристосовуватись, співчуття
- Фізична й ментальна здатність до суворої діяльності на природі (наприклад, піша прогулянка в горах з 10-15кг рюкзаками або плавання на каное) протягом 6-8 годин на день протягом тижня
- Знання англійської мови (розмовної та розуміння)
- Зобов’язання відвідати повністю весь курс

Процедура відбору
Комісія по відбору розгляне аплікаційні форми. Аплікаційний процес може включати телефонну чи особисту співбесіду. Шістнадцять (16) фіналістів будуть запрошені відвідати Тренінгову програму з лідерства АЛЬТЕМУС 2007. Десять (10) осіб будуть поставлені на лист очікування.

Як подати заявку?
Зацікавлені кандидати можуть заповнити аплікаційну форму онлайн.

Кінцевий термін подання аплікацій – 30 червня 2007.

Аплікаційні форми, отримані пізніше, не будуть братися до уваги.

Детальніше на сайті www.altemus.org

Автор : ЧОГО «Центр гармонійного розвитку людини ЛЕЛЯ»
http://www.civicua.org/calendar/view.html?q=922931


Bookmark and Share