Що спільного між StudNews та боксом?


Запроси друзів підписатися на StudNews і вигравай разом з ними квитки на один з матчів з боксу у Палаці Спорту! Шукай своїх друзів в списку переможців вже в наступному випуску у п’ятницю 15 червня!

Перші квитки будуть розіграні серед підписчиків, які приєднаються до StudNews в проміжок часу від 8 до 14 червня включно. За умовою конкурсу кожному переможцю дістануться два квитки – для нього та для друга, котрий запросив його підписатися на StudNews.

Підписатися просто – достатньо лише надіслати листа на адресу StudNews-subscribe@googlegroups.com!

Кількість підписчиків StudNews наближається до тисячі. Ювілейного підписчика чекатиме кльовий приз від Студентської Ради Києва, а вже 900-й отримає двохтомник "Людина та її світогляд" авторів Девіда Гудінга та Джона Леннокса.

Команда StudNews,
www.studnews.org.ua
studnews@srk.kiev.ua

* StudNews – безкоштовний електронний дайджест студентських новин міста Києва. Видається інформаційним департаментом Студентської Ради міста Києва. Періодичність: раз на тиждень. У дайджесті публікуються анонси некомерційних подій у вищих навчальних закладах міста Києва, інформація про студентські наукові конференції, конкурси та можливості для студентів, події та новини молодіжних організацій міста. Підписка та більше інформаціі на сайті www.studnews.org.uaBookmark and Share