СКОЛІВЩИНА: Завершення проекту ґрантової допомоги Благодійному Фонду „Салюс”


12 червня відбудеться Офіційна церемонія з нагоди завершення проекту ґрантової допомоги Благодійному Фонду „Салюс”.

Місце: „Консультативно- тренінгового центр для молоді”, Благодійний фонд Салюс (Львівська обл., Сколівський р-н, с. Волосянка, вул.Шевченка 64)

Учасники: (японська сторона) Й.В. Муцуо МАБУЧІ, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні
(українська сторона) Пані Олександра СЛУЖИНСЬКА, президент Благодійного фонду Салюс;
Пан Василь БІЛИНЕЦЬ, голова селищної ради с.Волосянка;

Уряд Японії надав фінансову допомогу на суму майже 43,000 доларів США для такого проекту розвитку як „Проект заснування консультативно- тренінгового центру для молоді в с. Волосянка”. Цей проект став першим ґрантом, що надається вищезгаданому закладу, та був реалізований в рамках ґрантової допомоги проектам людської безпеки „Кусаноне”, що спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами. Ця ґрантова допомога є доказом зусиль, що докладає Японія з метою забезпечення людської безпеки – пріоритетного напрямку японської політики щодо міжнародного співробітництва – та поглиблення міжнародної співпраці, що стає все більш важливою.

12 червня 2007 року за участю Й.В. Муцуо МАБУЧІ, Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні відбудеться урочиста церемонія з нагоди завершення проекту ґрантової допомоги Благодійному фонду Салюс. За кошти ґранту була проведена реконструкція приміщення „Консультативно- тренінгового центру для молоді” та були придбані меблі і мікроавтобус.

Починаючи з 2002 року в Україні в рамках Програми КУСАНОНЕ реалізуються двадцять дев’ять проектів, включаючи вищезгаданий.

Цей грант є частиною Японської Офіційної Допомоги Розвитку для України. Окрім цього ґранта Японія вже надала Україні безвідплатну допомогу, як на двосторонній, так і багатосторонній основі, на загальну суму майже 125.2 мільйонів доларів США.
Посольство Японії в Україні запрошує ЗМІ до висвітлення вищезазначеної церемонії.

За додатковою інформацією прохання звертатися в економічний відділ Посольства за тел. (044)-490-55-00 або електронною поштою kusanone.ua@gmail.com, контактна особа – Андрій Бучнєв, Дайсуке Мінаміно.

Джерело : Посольство Японії в Україні
http://www.civicua.org/news/view.html?q=949500Bookmark and Share