Заключна конференція Проекту ТАСІS


19 червня 2007 року в Кришталевій залі готелю „Київ” (м. Київ вул. Грушевського 26/1) відбудеться конференція «Національні пріоритети розвитку системи професійного навчання кадрів на виробництві: досвід, проблеми, оновлення, стратегія». Учасники конференції обговорюватимуть проблеми і концептуальні підходи до формування державної політики щодо подальшого розвитку системи професійного навчання найманих працівників. Серед питань, винесених на порядок денний конференції, провідна роль належить питанням ролі навчання працівників підприємств у підвищенні ефективності виробництва та національної економіки в цілому, взаємодії між навчальними закладами та підприємствами та соціального діалогу й партнерства у сфері професійного навчання працівників підприємств.
Це заключна конференція, яка підведе підсумки реалізації проекту „Розвиток системи професійного навчання на робочому місці” за останні два с половиною роки. Отримані результати за різними напрямками роботи (реалізація пілотних проектів, навчання фахівців з питань організації професійного навчання, розробка пропозицій з питань законодавства тощо), будуть представлені експертами проекту. Учасники конференції отримають можливість ознайомитися з низкою методичних рекомендацій, підготовлених під час реалізації Проекту, які спрямовані на вдосконалення системи професійного навчання кадрів на виробництві.
У конференції братимуть участь заступник міністра праці та соціальної політики України Н. І. Іванова, директор департаменту професійно-технічної освіти Міносвіти Т. Десятов, член наглядової ради Європейського центру розвитку професійної освіти CEDEFOP С. Ставру, відповідальні представники головних управлінь праці та соціального захисту населення, підприємств і навчальних закладів Києва й пілотних регіонів, соціальні партнери, міжнародні експерти проекту.
______________________________________________________________________________
Інформація про проект
Проект „Розвиток системи професійного навчання на робочому місці” виконується в рамках програми Тасis, що фінансується Європейським Союзом, з метою сприяння удосконаленню системи неперервного професійного навчання кадрів на виробництві. Забезпечує реалізацію проекту консорціум European Profiles S.A, ICCS – NTUA, Aаlborg Technical College та Fontys University of Professional Education. Початок проекту – січень 2005 року, тривалість – 30 місяців.
Головною метою впровадження Проекту в Україні є сприяння вдосконаленню системи подальшого професійного навчання кадрів на виробництві як частини навчання впродовж життя. Серед завдань проекту: підготовка пропозицій щодо модернізації системи професійного навчання кадрів на виробництві та нормативно-правової бази; сприяння центральним і місцевим органам виконавчої влади, підприємствам, навчальним закладам й іншим зацікавленим сторонам у розробці та впровадженні заходів у сфері подальшого професійного навчання на робочому місці; створення ресурсних центрів як осередків надання інформаційної, консультативної та методологічної підтримки; розробка методів і процедур для здійснення аналізу потреб роботодавців у професійному навчанні їхнього персоналу.
Бенефіціарій проекту – Міністерство праці та соціальної політики України. Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України; регіональні та місцеві органи праці й соціального захисту, освіти і науки; підприємства та навчальні заклади Одеської, Тернопільської та Харківської областей.


Bookmark and Share