"Щаслива родина - багата Україна"


14 червня у Житомирі відбудеться церемонія нагородження переможців і учасників літературного конкурсу “Щаслива родина - багата Україна”.

Мета заходу: підвищення важливості розвитку щасливої родини в Україні, пропагування здорового способу життя, залучення студентської молоді до популяризації творчості і естетичного виховання у молодіжному середовищі.

Проведення літературного конкурсу творів “Щаслива родина - багата Україна” дало можливість з’ясувати думку і бачення молодого покоління розвитку щасливої родини в нашій країні.

Організатори літературного конкурсу “Щаслива родина - багата Україна” Житомирський обласний осередок ВМГО “Молода Просвіта” спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту на церемонії нагородження переможців і учасників конкурсу презентуватимуть “Збірник творів літературного конкурсу “Щаслива родина - багата Україна””.

Кредо діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молода Просвіта” - формування національної свідомості, патріотичне та ідейне виховання молоді, широка культурно-освітня робота, відтворення історичного минулого. Це організація, що ставить собі за мету виховання молоді, яка згодом стане нашою національною елітою всіх рівнів.

Початок о 16 годині в приміщенні центральної наукової обласної бібліотеки м. Житомира (за адресою: Вул. Новий Бульвар, 4).

Bookmark and Share