Літня дитяча школа «Моя країна – Україна» для дітей Львова


16 червня вже шостий рік поспіль у Львові розпочне свою роботу Літня Дитяча Школа, яку організовують МГО "Академія Української Молоді" спільно з Українським Католицьким Університетом для дітей віком 6-12 років.

Літня школа «Моя країна – Україна» відбуватиметься з 16 по 29 червня в приміщенні Українського Католицького Університету. Її учасниками буде близько 80 дітей. У програмі школи – щоденні інтерактивні заняття, ігри, вправи, вікторини та екскурсії під час яких діти пізнаватимуть скарби рідного краю, матимуть можливість дізнатися багато цікавого про історію, географію та культуру України. Заняття у літній школі проводитимуть волонтери – студенти львівських вищих навчальних закладів, які пройшли попередньо вишкіл «Школа виховників» та виховники осередку АУМ «Світлиця».

Літня Дитяча Школа – це:
- пропозиція для дітей початок шкільних канікул проводити цікаво та корисно,
- альтернатива вулиці, телевізору та комп'ютерним іграм,
-запрошення для тих, які цікавляться навколишнім світом і хочуть його пізнавати
-ігри, цікаві заняття, екскурсії, навчальні візити

Кількість дітей, які відвідують заняття Літньої Дитячої Школи зростає з кожним роком – їм подобається невимушена доброзичлива атмосфера, цікаві заняття та ігри, тому вони приводять своїх друзів і знайомих. Ця програма користується популярністю у батьків, які цінують те, що їх діти можуть бути у доброму, безпечному середовищі.


Джерело : Літня дитяча школа

Автор : Олена Яремко
http://www.civicua.org/news/view.html?q=951089Bookmark and Share