ВІДПОЧИНОК ДЛЯ МОЛОДІ. БОЛГАРІЯ, с. КРАНЕВО, ГОТЕЛЬ «НЕВЕН» 2*


ОРГАНІЗАТОРИ
Поїздка відбувається в рамках співпраці між Молодіжним інформаційним центром „Євро<26 – Зарево”, Україна та Євро<26, Болгарія за сприяння європейської молодіжної картки Євро<26. До участі запрошені українські викладачі, студенти вищих навчальних закладів, учні старших класів, а також соціально активна молодь, що працює. Участь в подорожі передбачає організацію освітньо-культурного обміну між молоддю України та Болгарії, оздоровлення та відпочинок на березі моря, обмін думками щодо сприяння європейському розвиткові України, поглиблення знань про політичне та культурне життя Болгарії тощо.

Курорт «Кранево» знаходиться на березі чудової піщаної бухти Чорноморського узбережжя між Албеною (2 км пішки або автобусом 10 хв) та «Золотими пісками» (7 км, автобусом 20 хв). Найближче велике місто -Варна (20 км). Між Кранево та Варною регулярне автобусне сполучення.
Кранево - місцина, оточена зеленими пагорбами та лісовими масивами, розташована на території вікового парку з кипарисами, липами, дубами, інжировими деревами та плющем. Селище має власний мікроклімат, чисте повітря, золотистий пляж шириною 50 м, спокійне море, затишні готелі та бази відпочинку. Віддаленість с. Кранево від моря - від 400 до 700 м.
Цей курорт насичений затишними кафе та ресторанчиками, парками атракціонів та дискотеками, магазинами та кондитерськими. Розваги - на будь - який смак: парашути, катамарани, банани, водні мотоцикли, тарзанка. Найкраща дискотека «Робінзон», на думку багатьох, знаходиться теж у Кранево.
Готель «НЕВЕН» 2* знаходиться у самому центрі Кранево. Побудований у 1999 р., 5 поверхів, розрахований на 300 місць. Номери 2-х та 3-місні. В кожному номері туалет, душ, балкон. За додаткову плату -холодильник та телевізор.
В готелі: сейф на рецепції, хол з м'якими меблями та телевізором, магазин, інтернет - кафе, кабінет лікаря,- тренажерний зал, настільний теніс, сауна, масаж, ресторани, кафе, дитячі та спортивні майданчики.
Поруч з готелем — ринок (свіжі фрукти та овочі), кафетерії, ресторани, атракціони.

ЗАЇЗДИ (10 днів з дорогою)
25.07 - 03.08
04.08 - 13.08
15.08 - 24.08
Вартість поїздки: 250 евро
У вартість входить:
• проїзд автобусом
• проживання (7 ночей, 8 днів)
• харчування (сніданок, обід, вечеря)
• страхування
• візова підтримка (болгарська віза, румунська транзитна віза)
Документи приймаються не менше ніж за 20 днів до виїзду (для першого заїзду бажано здати до 20 червня).

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
1. Закордонний паспорт (який залишатиметься в посольстві з моменту здачі документів групи) + копії першої сторінки та всіх сторінок з візами.
2. Копії всіх заповнених сторінок внутрішнього паспорта.
3. 3 кольорових фотокартки 3,5х4,5 см на світлому однорідному фоні. Відстань від верхівки голови до підборіддя повинна займати від 70% до 80% висоти поверхні фотографії (тобто в межах 3,2 см – 3,6 см). Нижня межа фото проходить трохи нижче підборіддя (не на грудях).
Фото має бути за останній період часу - неприпустимо, щоб фото в паспорті чи іншому документі збігалось з фото для візи. У випадку незадоволення з якості фото посольство може відмовити у візі.
4. На листочку написати анкетні дані: реальну адресу проживання і усі контактні телефони, за якими з вами можна зв’язатися, ваш e-mail, а також імена і прізвища батьків.
5. Заповнена анкета, яку ми Вам надішлемо на Ваш е-мейл. Її можна заповнити також у нас в офісі.
6. Молодіжна картка EURO<26 (для учнів, студентів, аспірантів, докторантів та молоді віком до 26 років). Для оформлення треба 1 фото 3х4 см (довільне), членський внесок 27 грн. Оформляється за 5 хв в офісах „Особистості” або „Євро<26”.

Примітка: Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено. За пробки на дорогах і можливі затримки на кордоні перевізник відповідальності не несе.

Документи здавати за адресами:
м.Київ, вул. Ф.Пушиної, 44/50, 1-й поверх (метро Академмістечко), „Особистість”.
Моб. (044) 227-8710, 331-0609, Інна Штурміна, Надія Левицька.

01010, м.Київ, вул. Січневого повстання, 6, (метро“Арсенальна”) 3-й поверх, к.6, МІЦ “Євро<26 - Зарево”.
моб. (044) 227-5524; (068) 321-7059; т/ф.: (044) 288-5024 Віктор Генералюк.
Euro26@euro26.org.ua Сайт Євро<26: www.euro26.org.uaМоментальные переводы денег онлайн между картами card2card.ru.

Bookmark and Share