Європейський молодіжний парламент – Україна


Ти…
…віриш в інтеграцію України до Європейського співтовариства?
…поважаєш європейські цінності?
…вважаєш участь у міжнародних заходах корисним досвідом?

Європейський молодіжний парламент – Україна
запрошує молодих творчих і талановитих українців віком від 16 до 20 років
представляти Україну на 56тій та 57ій міжнародних сесіях Європейського молодіжного парламенту у 2007 році (Дублін, Ірландія) та 2008 році (Прага, Чехія)

ЄМП-Україна проводить Національну сесію і запрошує ТЕБЕ взяти участь і стати делегатом від України на міжнародних сесіях

Інформація про організацію
Європейський молодіжний парламент (ЄМП) – міжнародна політично нейтральна організація, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Заснований як пан’європейський проект для шкіл, що поширює та пропагує ідею єдиної Європи та європейського громадянства, Європейський молодіжний парламент зараз функціонує у 32 країнах Європи. Він діє у країнах-членах Європейського Союзу, новоприйнятих членах ЄС, а також в країнах-сусідах. Європейський молодіжний парламент щорічно проводить 3 міжнародні сесії, на які приїжджає близько 250 молодих людей з різних частин Європи віком 16-22 років.
Дізнайтесь більше про ЄМП та міжнародні сесії на www.eypej.org

Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» є аполітичною, неприбутковою організацією, що представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні. Метою «ЄМП-Україна» є поширення ідеї інтеграції України у європейське суспільство серед української молоді за допомогою відкритих форумів та діалогу. Окрім ствердження європейських цінностей та підвищення інтересу молодих людей до історії розвитку ЄС, аналізу усіх переваг та недоліків, а також визначення місця України в ЄС та Європі, команда «ЄМП-Україна» докладає зусиль у самовизначення та самоствердження молоді та забезпечення участі молодих людей у процесі прийняття рішень, що є одним із основних прав людини та шляхом до розбудови демократії та громадянського суспільства.
Дізнайтесь більше про ЄМП-Україна на www.eyp-ua.org

Цікаво? Хочеш взяти участь?
Цього року ЄМП-Україна запрошує молодих творчих і талановитих людей віком від 16 до 20 років взяти участь у Національній сесії. Подія відбудеться у Києві 7-9 вересня 2007 року. За результатами Національної сесії буде обрано делегатів, які представлятимуть Україну на міжнародних сесіях Європейського молодіжного парламенту у 2007-2008 рр. (Ірландія, Чехія).
Для того, щоб стати делегатом Національної сесії, необхідно заповнити аплікаційну форму (http://www.eyp-ua.org/news/ns2007/) та надіслати її не пізніше 18:00, 30 червня 2007 року на адресу info@eyp-ua.org (чи 01001, м. Київ, а/с 493, «ЄМП-Україна»).

Критерії відбору:
- Бажання дізнатись більше про Європейський Союз, інституції ЄС;
- Бажання представляти Україну на міжнародному рівні;
- Хороші презентаційні навички;
- Знання англійської чи французької мови;
- Знання інших іноземних мов хоч і не є обов’язковим, проте вітається;
- Вік: 16-20 років;
- Бажання відчути дух ЄМП, знайти друзів у різних країнах.

За додатковою інформацією стосовно ЄМП та Національної сесії, будь ласка, пишіть нам на info@eyp-ua.org (чи 01001, м. Київ, а/с 493, «ЄМП-Україна») або телефонуйте Каті Опанасюк – 8063 288-39-70, Олександрі Мазур – 8097 740-40-48, Марії Романенко – 8050 441-18-89.


Bookmark and Share