ХЕРСОНЩИНА: Студентська країна відкриває свої кордони!


Кожен рік на День молоді на мапі з’являється нове місто-держава. Свої кордони відчиняє унікальна студентська країна – «Студентська республіка»!
Цього року Студреспубліка проходитиме 23-24 червня у с.Новотягинка
Приходьте на свято молодості та драйву! На Вас чекають конкурси, публічні дебати на хвилюючі теми життя молоді, а головне – вибори Студентського мера та Студентського магістрату.
Під час Студреспубліки буде обрано студентську владу Херсонщини. У дійстві приймають участь команди від вузів регіону.
Студенти будуть моделювати життя в особливій країні Студреспубліці з власними кордонами, законами та спеціальними грошима, будуть мати свої паспорти, органи влади, виборчу комісію, бюлетені.
Херсонська Студреспубліка є регіональним етапом всеукраїнської Студреспубліки. Переможці поїдуть – на фінал до Криму, щоби там разом із переможцями Студреспубліки в інших регіонах обрати зі свого складу Студентського президента та парламент.
Свято розпочнеться о 11.00 23 червня і буде безперервно тривати до 15.00 24 червня
Організатором свята є Херсонська обласна організація Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, управління молоді та спорту Херсонської міської ради. Партнерами «Студентської республіки» є: молодіжний центр праці, обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Херсонський фонд підтримки підприємництва та МГО «Ліга ділових жінок»
За довідками звертайтеся до оргкомітету: тел.41-03-00, 45-57-48, ф.41-03-00, е-пошта ndlm@socioprostir.org.ua, контактна особа –голова Херсонської обласної організації НДЛМ, голова оргкомітету фестивалю Євген Криницький.
Для довідки: НДЛМ є ініціатором та головним організатором проведення Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Студентська республіка». Історія фестивалю розпочинається з 1998 р., а з 1999 р. «Студреспубліка» здійснюється вже як всеукраїнський проект. З 2002 року проект підтримується Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. З 2004 року в Криму проводиться всеукраїнська фінальна частина проекту, де обираються Студентський парламент і президент. Через «Студентську республіку» пройшла більшість студентських лідерів країни.

Прес-служба акції

НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНА ЛІГА МОЛОДІ
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ
Україна 73027, м. Херсон, Миколаївське шосе, 19а, оф. 411 тел/факс 28-37-48
р/р 2600802320395 у АКБ “Правекс-банк” м.Київ, МФО 321983, код 25826698Bookmark and Share