КОНКУРС: СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ СТУДЕНТІВ В УКРАЇНІ


PUBLIC AFFAIRS SECTION
EMBASSY OF THE UNITED STATES OF AMERICA
ВІДДІЛ ПРЕСИ, ОСВІТИ І КУЛЬТУРИ
ПОСОЛЬСТВО СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ
4 Hlybochytska St., Kyiv 04050 Ukraine
Phone 490-4026; fax: 490-4050 Вул.Глибочицька 4, Київ 04050 Україна
Тел. 490-4026; факс: 490-4050
http://www.usembassy.kyiv.ua


ФОНД СПРИЯННЯ ДЕМОКРАТІЇ
КОНКУРС: СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ ТА
РОЗШИРЕННЯ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ СТУДЕНТІВ В УКРАЇНІ

Посольство США в Україні оголошує новий конкурс, метою якого є посилення студентської активності та розширення прав і можливостей студентів українських вищих навчальних закладів (ВНЗ). До участі в конкурсі запрошуються українські громадські організації, що мають досвід роботи з молоддю та студентами, а також мають налагоджені зв’язки з ВНЗ. Фонд надаватиме перевагу організаціям, які вже працюють з проектами, спрямованими на посилення студентської активності, а також мають досвід роботи із студентськими групами, органами самоврядування або мережею студентських рад.
Передбачається, що обрані за результатами конкурсу громадські організації працюватимуть із студентами українських ВНЗ з метою заснування органів студентського самоврядування та студентських рад. В рамках проектів діяльність створених органів має бути зосереджена на впровадженні позитивних змін в роботі ВНЗ, зокрема підвищенні впливу студентів на зміст навчальних планів, вдосконаленні учбового процесу та системи освіти, запобіганні корупції шляхом застосування механізмів прозорості, чесності та підзвітності викладацького складу.

Проектні пропозиції на цей конкурс мають містити принаймні два із нижченаведених компонентів:

- Заохочення студентів до створення органів студентського самоврядування, студентських спілок, рад, інших об‘єднань в вищих навчальних закладах, або посилення діючих студентських структур та розширення їхньої діяльності;

- Розробка та запровадження кодексу честі для студентів і студентських рад з питань честі та етики;

- Залучення студентів до активної участі у громадському житті;

- Підготовка та організація заходів за активної участі студентів;

- Організаційна робота студентів над вирішення проблем та питань, які є актуальними для конкретного ВНЗ;

- Проведення заходів, спрямованих на формування лідерських якостей студентів і спроможності представляти та захищати права всієї студентської громади;

- Проведення тренінгів із студентами за наступними темами: лідерство, комунікаційні навички, засоби підвищення ролі та впливу студентів, а також ефективні методи роботи з адміністрацією ВНЗ;

- Організація дебатів, дискусій, семінарів та інших заходів, які сприятимуть підвищенню обізнаності місцевої громади щодо студентської активності;

- Освітні заходи для адміністрації ВНЗ та викладацького складу з питань студентського самоврядування та розширення прав і можливостей студентів.

Посольство США має намір підтримати якісні проектні пропозиції неурядових організацій з усіх регіонів України, які спрямовані на досягнення конкретних результатів. Робота за проектами розпочнеться 1 вересня 2007 року і триватиме протягом 10 місяців. Середній обсяг проектного кошторису має складати приблизно 10,000 американських доларів.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ:

- Гранти можуть надаватись тільки українським неурядовим організаціям та організаціям, що пов’язані з ВНЗ та зареєстровані у відповідності до українського законодавства.

- Організації та їхні працівники не можуть представляти політичні партії, бути призначеними або обраними на державні посади.

- Діяльність в рамках проектів повинна відбуватись лише на території України.

- Організації заохочуються до пошуку джерел спів-фінансування від інших донорів, або пропонувати інші види розподілу витрат (праця волонтерів, приміщення, обладнання, тощо).


ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВОК:

Заявки можна надіслати електронною або звичайною поштою. Будь ласка, відправляйте повідомлення з посиланням на конкурс «Студентське самоврядування».

Проектні пропозиції мають надійти до Офісу грантових програм Посольства США не пізніше 10 липня 2007 року в електронному і друкованому вигляді за адресами, які зазначені нижче:

Для електронних повідомлень:
KyivDemgrants@state.gov

Для друкованих матеріалів:
Конкурс «Студентське самоврядування», Офісу грантових програм, Відділ преси, освіти і культури Посольства США, 04050 Київ, вул. Глибочицька 4.

Будь ласка, скористайтеся стандартною формою заявки Фонду сприяння демократії та інструкцією по її заповненню, які знаходяться на нашому сайті: http://kyiv.usembassy.gov/assistance_democracygrants_ukr.html. Потенційні учасники конкурсу можуть також звертатися до Офісу грантових програм за додатковою інформацією за телефоном (044) 490-4026, або письмово на електронну адресу KyivDemgrants@state.gov

Просимо зауважити, що неповні проектні пропозиції або заявки, що надійшли пізніше зазначеної дати, розглядатись не будуть.

Організаціям-учасникам конкурсу не потрібно подавати рекомендації чи листи підтримки від представників американської місії в Україні.

Bookmark and Share